Newsletter

Zdrowie i styl życia

18 maja firma RingConn uruchomiła swoją oficjalną stronę internetową

25.05.2023, 08:50aktualizacja: 25.05.2023, 08:53

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/RingConn LLC
PR Newswire/RingConn LLC

WILMINGTON, Delaware, 24 maja 2023 r. /PRNewswire/ -- RingConn, innowacyjna marka wellness, ma przyjemność ogłosić, że 18 maja uruchomiona została jej oficjalna strona internetowa. Wydarzenie to potwierdza, że firmie RingConn zależy na dostarczaniu klientom najnowocześniejszych rozwiązań wellness, które pozwolą im cieszyć się optymalnym zdrowiem i samopoczuciem.

„Z wielką radością prezentujemy naszą oficjalną stronę internetową – powiedział prof. Wang, dyrektor RingConn. - Strona internetowa stanowić będzie centrum naszej działalności online, dając klientom łatwy dostęp do naszych produktów RingConn oraz informacji na temat licznych korzyści, jakie z nich płyną”.

Możemy również poinformować, że wszystkie upominki dla uczestników finansowania społecznościowego zostaną wysłane do końca maja. Swoje pierścionki otrzymało już 7 tys. osób i znaczna większość z nich jest zadowolona z naszego produktu.

„Chcemy podziękować wszystkim, którzy wsparli nas na początkowym etapie kampanii, dając nam impuls do działań, które przyniosły wielki sukces – dodał prof. Wang. - Uzyskana od nich informacja zwrotna odegrała kluczową rolę w rozwoju naszych produktów i zaspokojeniu potrzeb naszych klientów”.

W ramach kampanii crowdfundingowej firmie RingConn udało się zebrać imponującą kwotę 1,2 mln USD w zaledwie 50 dni. Jest to ogromne osiągnięcie, które potwierdza determinację RingConn w dostarczaniu klientom wysokiej jakości produktów wellness, aby mogli oni osiągnąć większą równowagę w zdrowiu i ogólnym samopoczuciu.

„Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, co udało nam się osiągnąć w kampanii crowdfundingowej – podkreślił prof. Wang. - Sukces ten stanowi świadectwo ciężkiej pracy i zaangażowania naszego zespołu oraz nieustannego wsparcia społeczności, na jakie mogliśmy liczyć w początkowej fazie kampanii. Zależy nam na dalszym dostarczaniu klientom nowatorskich produktów i usług wellness oraz kreowaniu pozytywnej zmiany w branży”.

Więcej informacji na temat RingConn i niedawnego uruchomienia jej oficjalnej strony internetowej można uzyskać pod adresem https://bit.ly/3Icbv38.

Zdjęcia – https://mma.prnewswire.com/media/2081720/RingConn_Charging_Case.jpg

Źródło: RingConn LLC

KONTAKT:

Rucia WANG

e-mail: rucia.wang@ringconn.com

tel. kom.: +86 185 7661 6820

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 25.05.2023, 08:50
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii