Newsletter

Zdrowie i styl życia

Fundacja Żyjmy Zdrowo oraz Polsko-Amerykańska Fundacja Onkologiczna zapraszają na drugi Kongres Zdrowia Mężczyzn

29.05.2023, 13:14aktualizacja: 29.05.2023, 13:20

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fundacja Żyjmy Zdrowo
Fundacja Żyjmy Zdrowo
Odbędzie się on pod hasłem: „Zdrowie - Inwestycja - Sukces” już 31 maja w Centralnym Domu Technologii przy ul. Krucza 50 w Warszawie.

Czy wiadomo, ile kosztuje zdrowie? Jedno jest pewne. Mniej niż leczenie choroby. I dużo mniej niż leczenie choroby zaawansowanej. Dlatego nakłady na zdrowie powinny być traktowane w kategoriach inwestycji, a nie wydatków.

Nowością będzie seria pytań od publiczności i odpowiedzi wybitnych specjalistów z kliku dziedzin medycyny, czyli „Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale baliście się zapytać”. Na kongresie będzie mowa o leczeniu paliatywnym, pokazując jak dzięki osiągnięciom nauki, medycyny zmienia się perspektywa pacjenta.

„Nie samą pracą człowiek żyje. Na zdrowie fizyczne, ale też psychiczne składa się Work Life Balance i także ten temat znajdzie się w agendzie KZM” - mówi Iwona Schymalla, prezes Fundacji Żyjmy Zdrowo, organizator II Kongresu Zdrowia Mężczyzn.

Więcej informacji oraz rejestracja na stronie:
https://kongreszdrowiamezczyzn.pl/.

KONTAKT:

e-mail: biuro@kongreszdrowiamezczyzn.pl

Źródło informacji: Fundacja Żyjmy Zdrowo

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 29.05.2023, 13:14
Źródło informacji Fundacja Żyjmy Zdrowo
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.