Newsletter

Zdrowie i styl życia

JUD care uzyskuje zgodę FDA na przenośne sale oddziałowe sRoom

13.01.2021, 09:02aktualizacja: 13.01.2021, 09:06

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/JUD care
PR Newswire/JUD care

SHENZHEN, Chiny, 12 stycznia 2021 r. /PRNewswire/ -- JUD care, jedno z czołowych przedsiębiorstw z branży zaawansowanych technologii w dziedzinie inteligentnych rozwiązań z sektora medycznego i opieki zdrowotnej, uzyskało zgodę Amerykańskiej Federalnej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) na przenośną salę oddziałową sRoom („sRoom"), rewolucyjne rozwiązanie do izolacji chorych, dzięki któremu szpitale mogą szybko organizować izolatki w nagłych sytuacjach.

Uzyskanie zgody FDA stanowi ważny krok milowy oraz potwierdza niezawodność i skuteczność rozwiązania. Jest to duży krok naprzód w kierunku rozpowszechnienia stosowania sRoom na całym świecie. JUD care aktualnie pracuje nad uzyskaniem zgód potrzebnych do wprowadzenia sRoom na rynki w Brazylii i Rosji.

„W obliczu dalej toczącej się walki z pandemią COVID-19 na całym świecie JUD care wyraża głębokie przekonanie, że sRoom, nasze innowacyjne rozwiązanie do izolacji pacjentów, może posłużyć za skuteczne narzędzie w tej walce – powiedział He Wei, dyrektor operacyjny JUD care. - Zgodnie z naszą misją, jaką jest >>dostarczanie rozwiązań technicznych i handlowych na rzecz wzmocnienia opieki zdrowotnej<<, dążymy do dostarczania skutecznych i niezawodnych rozwiązań wysokiej jakości. Uzyskanie zgody FDA stanowi pierwszy ważny krok we wsparciu amerykańskich podmiotów leczniczych i instytucji opieki zdrowotnej w ograniczeniu transmisji wirusa i zapewnieniu zdrowia mieszkańców w całym kraju".

Firma JUD care uruchomiła już swój Międzynarodowy Program Partnerski, aby dostęp do sRoom zyskały organizacje na całym świecie. Ustawienie jednoosobowej izolatki z ujemnym ciśnieniem powietrza sRoom o powierzchni ponad 6 m2 trwa tylko 10 minut, co sprawia, że jest to niezwykle przydatne rozwiązanie w nagłych sytuacjach, zwłaszcza tych związanych z chorobami zakaźnymi i dróg oddechowych. Izolatki sRoom są również bardzo elastyczne i łatwe w zastosowaniu, z osłoną wielokrotnego użytku, którą można dezynfekować, składać i przechowywać po użyciu.

Zapewniając możliwość natychmiastowej izolacji pacjentów i skutecznego ograniczania zakażeń, sRoom przyczynia się do zwiększania skuteczności działań podmiotów leczniczych i instytucji opieki zdrowotnej w tym kluczowym okresie. Funkcjonalne i niezawodne właściwości sRoom sprawiają, że jest to korzystna jednorazowa inwestycja przynosząca długofalowe pożytki w najrozmaitszych scenariuszach zastosowania.

JUD care

JUD care to jedno z czołowych przedsiębiorstw z branży zaawansowanych technologii w dziedzinie inteligentnych rozwiązań z sektora medycznego i opieki zdrowotnej. Firma posiada siedzibę w Shenzhen (Chiny) i dysponuje kompleksową siecią B+R, marketingu i usług oraz zatrudnia ponad 1,4 tys. osób. Jej produkty i usługi stosowane są w przeszło 3 tys. szpitali w 30 prowincjach na terytorium Chin oraz w ponad 35 krajach i regionach na świecie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://s-room.clearofchina.com/ lub naszych profilach społecznościowych: https://www.linkedin.com/company/judcare/ i https://twitter.com/JUDcare

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1418766/image_1.jpg

Źródło: JUD care

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 13.01.2021, 09:02
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP content” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ