Newsletter

Zdrowie i styl życia

Konferencja inaugurująca VII odsłonę Kampanii Społecznej „Diagnostyka jajnika”

27.09.2021, 14:25aktualizacja: 27.09.2021, 14:58

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin konferencji: 27.09.2021, godz. 11:00

27 września 2021 r. startuje VII edycja Kampanii Społecznej „Diagnostyka Jajnika”. Akcja organizowana przez Ogólnopolską Organizację Kwiat Kobiecości ma na celu jak najszersze zainteresowanie kobiet badaniami diagnostycznymi, które umożliwiają odpowiednio wczesne dostrzeżenie zmian i wykrycie nowotworu. Ambasadorką kampanii, już po raz kolejny, została aktorka Anna Dereszowska.

Źródło informacji: Kwiat Kobiecości

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 27.09.2021, 14:25
Źródło informacji Kwiat Kobiecości
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ