Newsletter

Zdrowie i styl życia

Konferencja „Nie tylko COVID-19! Medycyna w dobie pandemii koronawirusa” XX Ogólnopolska Konferencja „Polka w Europie” - dzień drugi

29.09.2021, 07:23aktualizacja: 29.09.2021, 07:29

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin konferencji: 25.09.2021, godz. 10:00 (dzień drugi)

Goimy rany po SARS-CoV-2. Odkrywamy coraz to nowe powikłania zdrowotne wynikające z  przechorowania Covid-19. Czy tak naprawdę boimy się jeszcze koronawirusa? Dlaczego nie szczepimy się na tyle powszechnie, aby uchronić siebie i społeczeństwo przed kolejną falą pandemii? Chorujemy jednak nie tylko na Covid. Jak więc dzisiaj funkcjonuje lecznictwo kardiologiczne, onkologiczne, genetyka i okulistyka? Jaki dostęp do leczenia mają dzieci w Polsce? Podczas 2 dni wykładów przedstawione zostały projekty zmian w refundacji leków i działalności szpitali. Wybitni eksperci omówili najnowsze doniesienia dotyczące m. in. terapii raka piersi, szpiczaka mnogiego, dziecięcego porażenia mózgowego oraz chorób układu oddechowego. Poruszona została tematyka kondycji psychicznej dzieci i młodzieży. Dowiedzieliśmy się także jak przebiega walka z pandemią w Stanach Zjednoczonych.

Źródło informacji: Agencja Deva

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 29.09.2021, 07:23
Źródło informacji Agencja Deva
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii