Newsletter

Zdrowie i styl życia

Konferencja prasowa pt. „Kompleksowa opieka psychiatryczna dla dzieci i młodzieży w sektorze publicznym i prywatnym”

09.05.2024, 18:07aktualizacja: 09.05.2024, 18:11

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP - Kadr z filmu
PAP - Kadr z filmu
Termin konferencji: 09.05.2024, godz. 09:30

Program Kompleksowej Opieki Terapeutycznej (KOT) jest odpowiedzią na rosnące potrzeby dzieci i młodzieży w zakresie zdrowia psychicznego, oferując wsparcie w diagnozie i terapii, w tym terapii środowiskowej tak, by czas oczekiwania i proces leczenia były jak najkrótsze i skoncentrowane na skutecznym rozwiązaniu trudności.

Źródło informacji: Centrum CBT

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 09.05.2024, 18:07
Źródło informacji Centrum CBT
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ