Newsletter

Zdrowie i styl życia

Konferencja prasowa pt. „Za głosem serca”

20.01.2023, 12:30aktualizacja: 20.01.2023, 16:54

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/Kadr z filmu
PAP/Kadr z filmu
Termin: 19.01.2023, godz. 14:00

Niewydolność serca jest ciężką chorobą, rokującą często gorzej niż choroby nowotworowe. Medycyna uznaje ją za poważne, przewlekłe schorzenie, wymagające wspólnego wysiłku, począwszy od zwiększania świadomości choroby, możliwości jej zapobiegania, aż po jej leczenie i opiekę nad pacjentem. Świadomość społeczna nie jest w tym zakresie wystarczająca. Najlepiej wiedzą o tym organizacje pacjenckie, które postanowiły połączyć siły, by zmienić postrzeganie choroby i uzmysłowić, że można ją leczyć, a nawet jej zapobiegać. W tym celu podjęły działania edukacyjne inaugurując kampanię „Za głosem serca”. Kampanię wspiera firma Boehringer Ingelheim.

Źródło informacji: Kampania „Za głosem serca”

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 20.01.2023, 12:30
Źródło informacji Kampania „Za głosem serca”
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii