Newsletter

Zdrowie i styl życia

Konferencja pt. „Przewlekła białaczka limfocytowa - nowe otwarcie. Szanse na zwiększenie wartości zdrowotnej”

26.01.2024, 16:14aktualizacja: 05.02.2024, 12:00

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP - kadr z filmu
PAP - kadr z filmu
Termin konferencji: 25.01.2024, godz. 10:00

Instytut Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego zaprosił do udziału w konferencji prasowej pt. „Przewlekła białaczka limfocytowa - nowe otwarcie. Szanse na zwiększenie wartości zdrowotnej”. W gronie wybitnych klinicystów, ekspertów systemowych oraz samych pacjentów rozmawiano o najnowszych wytycznych w zakresie diagnostyki i leczenia oraz kierunków zmian w modelu opieki nad pacjentami z przewlekłą białaczką limfocytową w oczekiwaniu dalszego wzrostu wartości zdrowotnej w tym obszarze.

Źródło informacji: Instytut Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 26.01.2024, 16:14
Źródło informacji Instytut Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii