Newsletter

Zdrowie i styl życia

Konferencja „Światowy Dzień Zapobiegania Samobójstwom 2022: działając wspólnie, budzimy nadzieję!”

09.09.2022, 08:51aktualizacja: 09.09.2022, 09:04

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin konferencji: 08.09.2022, godz. 11:00

Trudne doświadczenia ostatnich dwóch lat związane z pandemią Covid-19, a także zagrożenia związane z wojną w Ukrainie oraz niekorzystne zmiany klimatyczne mają negatywny wpływ na stan psychiczny społeczeństwa. Te globalne zagrożenia zwiększają zapotrzebowanie na specjalistyczną pomoc dla ludzi w kryzysie psychicznym.

Jak na to zapotrzebowanie odpowiedzieć? Jakie systemowe działania zostały podjęte w Polsce, żeby wzmocnić działania profilaktyczne oraz leczenie osób z zaburzeniami psychicznymi? 
Na te i wiele innych pytań odpowiedzieli eksperci podczas konferencji prasowej biura ds. Zapobiegania Zachowaniom Samobójczym Instytutu Psychiatrii i Neurologii, organizowanej z okazji Światowego Dnia Zapobiegania Samobójstwom. Eksperci. Podczas konferencji przedstawiono również najnowsze dane na temat skali i dynamiki zachowań samobójczych w Polsce. 

Źródło informacji: Instytut Psychiatrii i Neurologii

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 09.09.2022, 08:51
Źródło informacji Instytut Psychiatrii i Neurologii
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.