Newsletter

Zdrowie i styl życia

LaMelo Ball – debiutant roku NBA, wystawi na aukcję swoje buty, w których zanotował triple-double, opatrzone autografem oraz powiązane z tokenem #1 'GOLD SUN'

17.06.2021, 17:58aktualizacja: 17.06.2021, 18:02

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/LaMelo Ball; Playground Studios
PR Newswire/LaMelo Ball; Playground Studios

LOS ANGELES, 17 czerwca 2021 r. /PRNewswire/ -- Debiutant NBA, LaMelo Ball wystawi na aukcję parę butów Puma Clyde All-Pro Elf z autografem, które miał na sobie 9 stycznia 2021 r. - czyli w noc, gdy Ball został najmłodszym graczem w historii NBA, który zanotował triple double. Aukcja jest powiązana z emisją jego GOLD SUN #1 NFT, niewymienialnego tokena (NFT), który zostanie na stałe zapisany na blockchainie jako najrzadszy i pierwszy NFT w karierze Balla.

Aukcja rozpocznie się w czwartek o godzinie 19:00 czasu PT na stronie lameloball.io, stronie głównej LaMelo Ball Collectibles.

„Dla mnie buty są najważniejsze, podobnie jak moi fani. Scalamy ze sobą świat fizyczny i cyfrowy, a to jest tego doskonałym symbolem” – wyjaśniła Ball.

Oprócz podpisanych butów, w których koszykarz zdobył triple double, zwycięzca aukcji otrzyma również sygnowaną koszulkę LaMelo Ball oraz kolekcjonerski żeton Gold Sun #1. Dodatkowo 500 posiadaczy tokenów Gold Sun ma zagwarantowany udział w akcjach w postaci nagród od sponsorów, loterii biletów na mecze NBA oraz ekskluzywny dostęp do czatów z Ballem za pośrednictwem Discorda.

Gold Sun jest pierwszym na świecie ewoluującym niewymienialnym tokenem, który łączy się z rzeczywistym wydarzeniem: ogłoszeniem przez NBA nagrody dla Debiutanta Roku 2021, której zwycięzcą został w tym tygodniu Ball.

NFT LaMelo będzie odzwierciedlać jego aktualne statystyki i indywidualne nagrody, które z czasem zmieniają skład i wartość tokena. Te dynamiczne NFT, stworzone we współpracy z Chainlink i Ether Cards, są pierwszymi, które zostały wydane przez zawodowego sportowca.

„Pomysł, że niewymienialne tokeny istnieją wyłącznie jako cyfrowe dzieła sztuki już odchodzi do lamusa. Zmierzamy teraz w kierunku specjalnego dostępu do unikalnych, opartych na grze doświadczeń” – powiedział Sher Chaudhary, współzałożyciel Playground Studios – kreatywnego producenta wydania NFT autorstwa Balla.

Jak dotąd, Ball jest jednym z zaledwie trzech sportowców wydających kolekcje niewymienialnych tokenów, którzy osiągnęli sprzedaż na poziomie, co najmniej 1 miliona dolarów.

Playground

Playground to studio NFT, które jest prekursorem pierwszych na świecie dynamicznych tokenów, czyli NFT aktualizujących się w oparciu o wydarzenia w świecie rzeczywistym. Playground pozwala każdemu emitować rzadkie tokeny cyfrowe, które nagradzają ich fanów funkcjonalnością, ekskluzywnym dostępem i możliwościami przewidywania rynku w oparciu o zdarzenia poza blockchainem.

Kontakt: team@playgroundstudios.io

Chainlink i Ether Cards

Chainlink jest branżowym standardem sieci oracle do zasilania hybrydowych inteligentnych kontraktów. Ether Cards to struktura niewymienialnych tokenów, która łączy rzeczywistą użyteczność z przestrzenią cyfrową.

Materiał zdjęciowy - https://mma.prnewswire.com/media/1535576/LaMelo_Ball_auction.jpg

Źródło: LaMelo Ball; Playground Studios

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 17.06.2021, 17:58
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ