Newsletter

Zdrowie i styl życia

Maybelline New York przedstawia Storm Reid jako nową globalną reprezentantkę marki

22.03.2021, 08:29aktualizacja: 22.03.2021, 08:39

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

NOWY JORK, 19 marca 2021 r. /PRNewswire/ -- Maybelline New York, międzynarodowa marka nr 1 w dziedzinie makijażu, z przyjemnością ogłasza, że aktorka, producentka i liderka zmian Storm Reid została nową globalną reprezentantką marki. Reid dołącza do Gigi Hadid jako kolejna niezwykle utalentowana osoba, która podzieli się swoim spojrzeniem z globalną społecznością marki.

Pierwszą główną rolą Reid było wystąpienie w posiadającej gwiazdorską obsadę adaptacji „Pułapki Czasu” („A Wrinkle in Time”) (2018), a do jej poprzednich dokonań należą role w „Zniewolonym” („12 Years a Slave”) (2013), „Don't Let Go” (2019), „Jak nas widzą” („When They See Us”) (2019), „The Bravest Knight” (2019) i „Niewidzialny człowiek” („The Invisible Man”) (2020). W najbliższym czasie Reid wystąpi w takich filmach, jak „Legion Samobójców” („The Suicide Squad”) i „One Way” oraz ponownie wcieli się w Gię w drugim sezonie hitu HBO „Euforia” (Euphoria)”. Wraz z matką Robyn Simpson Storm założyła własną firmę produkcyjną, A Seed & Wings, wiedziona misją i pragnieniem tworzenia autentycznych historii, które są szczere, wpływają na ludzi i wyrażają różne perspektywy. Firma pracuje nad kilkoma projektami, a ostatnio zadebiutowała nową seria rozmów na Facebook Watch zatytułowanych „Chop It Up”, które również prowadzi Storm.

Storm działa również na rzecz zmian społecznych i za pośrednictwem różnych autorskich platform oraz inicjatywy Bamazing, której celem jest upodmiotawianie nowego pokolenia i podnoszenie go na duchu. Reid wypowiada się w kwestiach takich jak równość rasowa, zdrowie psychiczne i włączenie społeczne, regularnie wybierając projekty, które wspierają te zagadnienia.

To właśnie te wartości połączyły Maybelline i Storm. „Storm ma wiele do powiedzenia i jest liderką zmian – powiedziała Trisha Ayyagari, globalna prezes marki Maybelline New York Worldwide. - Jest wybitnie utalentowaną aktorką, odważną orędowniczką równości i ma energię, która rozświetli każde pomieszczenie. Zawsze podziwiałam Storm i wiedziałam, że będzie dla marki Maybelline cennym nabytkiem”.

Razem z Maybelline Storm będzie w stanie doprowadzić do znaczących zmian w sprawach, które mają największe znaczenie dla konsumentów marki. Storm użyczy swojego głosu inicjatywie Maybelline „Brave Together” wspierającej walkę z lękiem i depresją, a także nieprzerwanym działaniom marki na rzecz różnorodności.

„Maybelline jest w mojej rodzinie, odkąd pamiętam – powiedziała Storm Reid. - Nie mogę się doczekać tego nowego rozdziału mojego życia z Maybelline, w którym będę mogła wykorzystać swój głos, aby dzięki współpracy z marką wspierać młode kobiety i moje pokolenie”.

Storm będzie twarzą nowej innowacji franczyzy Maybelline's Fit Me, która zadebiutuje tego lata.

Maybelline New York

Maybelline New York jest wiodącą marką kosmetyków na świecie dostępną w ponad 120 krajach. Przez połączenie technologicznie zaawansowanych składów produktów z doświadczeniem w trendach i nowojorskim charakterem, marka Maybelline New York dąży do zapewnienia każdemu dostępu do innowacyjnych, przystępnych i bezproblemowych kosmetyków. W 2020 roku Maybelline firma wprowadziła BraveTogether, długoterminowy program wsparcia w depresji i pomocy ludziom na całym świecie w odważnym mierzeniu się ze swoimi problemami. Brave Together zapewnia niezwykle ważne wsparcie bezpośrednie, ośrodek edukacji internetowej oraz liczne programy mające na celu pomoc w destygmatyzacji rozmów o zdrowiu psychicznym i obejmuje zobowiązanie do przeznaczenia 10 milionów dolarów w ciągu kolejnych pięciu lat na rzecz organizacji globalnych i lokalnych. Aby uzyskać więcej informacji, należy odwiedzić www.maybelline.com lub www.maybelline.com/bravetogether.com.

Wideo - https://mma.prnewswire.com/media/1459622/Maybelline_Storm_Reid.mp4   

Źródło: Maybelline

KONTAKT:

Kristen Tully

e-mail: KTully@maybelline.com

-

Mollie Michelson

e-mail: Mollie.Michelson@maybelline.com

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 22.03.2021, 08:29
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii