Newsletter

Zdrowie i styl życia

Mibro prezentuje sportowy zegarek GS Active GPS Outdoor, przenosząc monitorowanie aktywności ruchowej w plenerze na wyższy poziom

15.04.2024, 12:06aktualizacja: 15.04.2024, 12:09

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/ ZhenShi Information Technology (Shenzhen) Co., Ltd.
PR Newswire/ ZhenShi Information Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

SHENZHEN, Chiny, 15 kwietnia 2024 r. /PRNewswire/ -- Marka Mibro, należąca do koncernu ZhenShi Information Technology (Shenzhen) Co., Ltd, poinformowała o wprowadzeniu na rynek swojej najnowszej technologii w świecie aktywności fizycznej na świeżym powietrzu - sportowego zegarka outdoorowego GS Active GPS. To nowatorskie urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o potrzebach osób uprawiających sport na zewnątrz, stanowiąc połączenie elegancji, funkcjonalności i precyzji.

Kluczowym elementem GS Active jest imponujący ekran AMOLED o jasności 1000 nitów, który zapewnia krystalicznie czysty obraz nawet przy intensywnym oświetleniu zewnętrznym. Funkcjonalność ta jest przełomowa dla sportowców i amatorów przygód, którzy oczekują monitorowania stanu treningu w czasie rzeczywistym bez konieczności nadwyrężania wzroku lub szukania zacienionego miejsca.

Uzupełnieniem najwyższej jakości wyświetlacza jest opcja personalizacji umożliwiająca dopasowanie zegarka do każdego stylu i gustu. Mając do wyboru cztery kolory obudowy i dwa rodzaje pasków, użytkownicy mogą dostosować urządzenie tak, aby odzwierciedlało ich osobowość i zapewniało komfort podczas każdej aktywności.

Model ten, oparty na autorskim algorytmie SeekBeats™ Motion Algorithm firmy Mibro, to nie tylko zegarek, ale także kompleksowe narzędzie treningowe. Oferuje ono dogłębną analizę wskaźników kondycyjnych użytkownika, w tym maksymalnego poboru tlenu (VO2 Max), czasu regeneracji, obciążenia treningowego (TL) i efektywności treningu (TE). Dysponując tymi informacjami, można zoptymalizować treningi tak, aby każda sesja przyczyniała się do poprawy wydolności sercowo-naczyniowej, wytrzymałości i ogólnych korzyści z treningu.

Co więcej, GS Active ustanawia nowy standard dokładności danych treningowych. Urządzenie jest wyposażone w specjalistyczne 10-osiowe czujniki ruchu, w tym czujnik przyspieszenia, żyroskop, czujnik geomagnetyczny i ciśnieniomierz, dzięki czemu bez trudu rejestruje szczegółowe dane, takie jak kroki, częstotliwość, wysokość, położenie, aktualna wysokość wspinaczkowa oraz ciśnienie. Podczas wspinaczki, wędrówki czy jakiejkolwiek aktywności na świeżym powietrzu można całkowicie polegać na jego precyzyjnych i wszechstronnych danych.

Funkcja globalnego pozycjonowania satelitarnego GPS to kolejna z wyróżniających cech GS Active. System obsługuje pięć systemów pozycjonowania: GPS/Beidou/GLONASS/Galileo/QZSS, zapewniając szybkie i dokładne monitorowanie lokalizacji, które umożliwia użytkownikom mapowanie trajektorii ruchu z niezrównaną precyzją.

Model GS Active oferuje imponującą gamę 150 trybów sportowych, co czyni go prawdziwie wszechstronnym urządzeniem. Dzięki wodoszczelności na poziomie 5ATM, rozpoznawaniu ułożenia ciała podczas pływania, wykrywaniu tętna pod wodą i punktacji SWOLF jest to niezastąpione narzędzie także dla pasjonatów pływania i sportów wodnych.

Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.mibrofit.com/ lub na korporacyjnym Facebooku i Instagramie. Wszelkie zapytania biznesowe należy kierować na adres business@mibrofit.com.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2386597/Active.jpg 

Źródło: ZhenShi Information Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

KONTAKT:

e-mail: pr@mibrofit.com 

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 15.04.2024, 12:06
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii