Newsletter

Zdrowie i styl życia

Najlepiej sprzedający się ręczny, bezprzewodowy, składany odkurzacz Redkey F10 gwarantuje łatwość utrzymania czystości pod meblami

11.06.2021, 13:33aktualizacja: 11.06.2021, 13:37

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Business Wire/Muchen
Business Wire/Muchen

SHENZHEN, Chiny--(BUSINESS WIRE)-- W dniu 8 czerwca 2021 roku, bezprzewodowy, ręczny, składany odkurzacz Redkey F10 zadebiutował na platformach eBay i Aliexpress, znajdując się na szczycie listy popularności wyszukiwania w swojej kategorii.

Niniejsza informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść komunikatu jest dostępna tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20210610005765/en/

Redkey F10 zyskał rozgłos w międzynarodowych mediach zanim jeszcze został wprowadzony na rynek. „Chip”, jeden z najbardziej wpływowych portali technologicznych na świecie, „homeandsmart”, „Ixbt”, „4pda”, itp., wszystkie one pochlebnie wypowiadały się na jego temat i wysoko go oceniały. Wśród nich „homeandsmart” przewidział również, że Redkey F10 stanie się jednym z najpopularniejszych odkurzaczy w 2021 roku.

Największym atutem ręcznego, bezprzewodowego, składanego odkurzacza Redkey F10 jest właśnie jego funkcja składania. Aby ułatwić użytkownikom odkurzanie trudno dostępnych zakamarków domu, takich jak okolice pod łóżkiem czy kanapą, a także ograniczyć uszkodzenia spowodowane częstym zginaniem, Redkey F10 przeobraża tradycyjny odkurzacz w składane ramię, co zapewnia optymalną wygodę użytkowania.

Co więcej, Redkey F10 wyposażony jest również w funkcję automatycznego wykrywania kurzu, z czujnikiem piezoelektrycznym w środku silnika, który po włączeniu w trybie auto, samoczynnie zwiększa moc ssania w przypadku napotkania dużej ilości kurzu, wykrywając ilość i wielkość kurzu poprzez pomiar, co znacznie poprawia skuteczność odkurzania i wydłuża czas sprzątania.

Ponadto, model Redkey F10 to również zaawansowane narzędzie czyszczące dla gospodarstw domowych, z super mocą ssania 23 000pa i mocą silnika 400W oraz skutecznością wychwytywania kurzu ponad 95%. Poza tym, Redkey F10 charakteryzuje się szeregiem innowacyjnych rozwiązań zaprojektowanych z myślą o człowieku, takich jak: reflektor kurzu, duże, lekkie kółka i długi czas pracy na baterii wynoszący ponad 60 minut - wszystkie te rozwiązania zdecydowanie wyróżniają Redkey F10.

Obecnie trwa debiutancka promocja Redkey F10. Konsumenci, którzy złożą zamówienie na platformie Aliexpress w dniach 8-15 czerwca, mogą nie tylko skorzystać z pokaźnego rabatu w wysokości 20 USD, ale również otrzymać darmową soniczną szczoteczkę elektryczną. Kto pierwszy, ten lepszy. Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą promocyjną!

Chcąc zakupić ręczny, bezprzewodowy, składany odkurzacz Redkey F10, wystarczy kliknąć: https://bit.ly/352uyJC

Wersja źródłowa na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210610005765/en/

Źródło: Muchen

KONTAKT:

Taylor Qu

e-mail: bbeng8529@gmail.com

https://www.redkeyofficial.com/

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 11.06.2021, 13:33
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ