Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Łukasz Podolski i Schüttflix - idealne dopasowanie
Platforma logistyczna Schüttflix, która zajmuje się cyfryzacją i optymalizacją procesów zamawiania materiałów sypkich przez firmy z sektora budownictwa jest dostępna w Polsce, Czechach i Austrii od lipca tego roku. Obecność na nowych rynkach, poza Niemcami, jest ważnym strategicznym krokiem w biznesie Schüttflix.
„Firma wciąż też intensywnie rozwija swój biznes w Niemczech. Jednocześnie widzimy, że inne kraje mają ogromny potencjał do cyfryzacji procesów. Chcemy wykorzystać ten potencjał i stać się wiodącą platformą logistyczną dla budownictwa w Europie – mówi Christian Hülsewig, dyrektor generalny i założyciel Schüttflix. - Silni, zaangażowani partnerzy o odpowiedniej mentalności biznesowej mają kluczowe znaczenie dla sukcesu. Lukas ma udokumentowane międzynarodowe osiągnięcia w najlepszych ligach piłkarskich, odnosił sukcesy w Anglii, we Włoszech, w Turcji. Twardo stąpa po ziemi i jest uwielbiany przez fanów. Jednocześnie odnosi sukcesy także poza boiskiem. Dlatego Lukas idealnie pasuje do całego zespołu i cieszymy się, że jest teraz częścią naszej rodziny Schüttflix”.
Komentując współpracę, Łukasz Podolski, który na niemieckim rynku jest współwłaścicielem m.in. sieci restauracji, powiedział: „Jeśli zespół i pomysły są świetne, można osiągnąć coś wielkiego. Tego nauczyłem się z moich biznesów. Oprócz krwi, potu i łez niezbędne jest ciągłe upraszczanie skomplikowanych procesów. A Schüttflix został stworzony, by upraszczać pracę budowlańców. A co może być fajniejszego dla budowlańca niż zamawianie ton piasku lub żwiru tak łatwo jak zamawia się pizzę”.
Informacje o Schüttflix – internetowej platformie logistycznej dla branży budowlanej
Schüttflix to pierwsza cyfrowa platforma logistyczna dla branży budowlanej, która za pomocą prostej, intuicyjnej aplikacji łączy ze sobą wykonawców robót budowlanych, dostawców materiałów budowlanych takich jak piasek, żwir, kruszony kamień i grys, oraz firmy transportowe.
Firma została założona w Niemczech w 2018 r. przez Christiana Hülsewiga, managera z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu globalną logistyką Microsoft w Seattle oraz przedsiębiorcę Thomasa Hagedorna, właściciela Hagedorn Group. W 2021 roku Schüttflix osiągnął obroty w wysokości 50 mln euro i zgromadził na platformie około 9 tys. klientów i partnerów. W 2022 r. firma rozszerza swoją działalność na Polskę, Czechy i Austrię.
Więcej informacji: https://schuettflix.com/pl/pl/
KONTAKT:
e-mail: prasa@schuettflix.com
Źródło informacji: Schüttflix
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 16.08.2022, 10:03 |
Źródło informacji | Schüttflix |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Image
Eksperci: rośnie liczba pacjentów z chorobami hematologicznymi i hematoonkologicznymi PAP
Na konieczność zmian w systemie leczenia osób z chorobami hematologicznymi i hematoonkologicznymi, które umożliwiłyby zabezpieczenie dla tej grupy wszystkich świadczeń zdrowotnych wskazywali eksperci uczestniczący w debacie „Potrzeby i wyzwania w polskiej hematologii i hematoonkologii". Ich zdaniem jest to bardzo istotne, gdyż w ostatnich latach wzrosła liczba zachorowań, brakuje hematologów, a czas oczekiwania w specjalistycznych poradniach wydłuża się.- 02.07.2025, 15:40
- Kategoria: Zdrowie i styl życia
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Image
Nowotwory przewodu pokarmowego: system nie nadąża za medycyną?
Eksperci nie mają wątpliwości: nowotwory układu pokarmowego - choć często możliwe do wykrycia i leczenia na wczesnym etapie - w Polsce nadal zbyt często rozpoznawane są zbyt późno. Problemem nie są brak technologii czy terapii, ale ich niewystarczające wykorzystanie. Winna jest nieefektywna organizacja systemu.- 01.07.2025, 09:00
- Kategoria: Zdrowie i styl życia
- Źródło: Polskie Towarzystwo Onkologiczne
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ