Newsletter

Zdrowie i styl życia

R-ShowRoom w Warszawie już otwarty. To pierwszy na świecie półautonomiczny salon ze zdalną obsługą klienta

27.06.2023, 12:42aktualizacja: 27.06.2023, 13:37

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Rest Lords Sp. z o.o. (1)
Rest Lords Sp. z o.o. (1)
19 czerwca Rest Lords uruchomiło dla swoich klientów pierwszy na świecie półautonomiczny salon wystawowy z fotelami masującymi. Salon mieści się w Warszawie, przy ul. Płosa 1, lok. U3. Jest jedynym tego typu miejscem w Polsce i na świecie, gdzie doradca klienta obecny jest zdalnie. Umożliwia to opracowany i wdrożony autorski system R.A.R.E od Remote Assistant Real Experience.

Tu granica między fizyczną a zdalną obecnością obsługi ulega zatarciu…

W pionierskim R-ShowRoom’ie, klient ma możliwość przetestowania wszystkich foteli masujących z oferty, w realnym salonie przy zdalnej asyście eksperta, który może czynnie uczestniczyć w wizycie z dowolnego miejsca na świecie. Komunikacja przebiega naturalnie, w czasie rzeczywistym. Doradca ma pełny wgląd i kontrolę nad salonem wystawowym. Całość systemu jest skonfigurowana z wykorzystaniem aktualnie najbardziej zaawansowanych technologii audiowizualnych, internetowych, komunikacyjnych, czy zdalnego dostępu. Stworzenie go było możliwe, dzięki ogromnemu rozwojowi technologii pracy zdalnej, jaki dokonał się szczególnie intensywnie po 2020 r.

Jak zrodził się pomysł?

Fotele masujące są dość specyficznym produktem, które do świadomego wyboru najbardziej odpowiedniego modelu, wymagają wcześniejszych testów, odczucia masażu na własnej skórze, czego strona internetowa nie jest w stanie oddać. Zarówno ich wysyłka, montaż czy zwrot nie są tak łatwe, jak w przypadku kosmetyków czy odzieży. Procesy te, stanowią wyzwanie, głównie ze względu na gabaryty foteli. Tak właśnie pojawił się pomysł na półautonomiczne salony wystawowe – gdziekolwiek na świecie (podobnie jak e-commerce), nastawione na już zainteresowanego, nieprzypadkowego klienta. Za sprawą takiego rozwiązania, ekspercka obsługa, która jest elementem wpisanym w wizję i misję Rest Lords, może odbywać się z każdego miejsca na świecie i co najważniejsze niekoniecznie z tego samego, co salon.

Jak przebiega wizyta w R-ShowRoom’ie?

Klient znajduje w internecie fotel masujący, zauważa możliwość jego przetestowania w półautonomicznym salonie, rezerwuje więc wizytę. Przed wizytą, doradca omawia jej przebieg telefonicznie, by zmaksymalizować komfort wizyty. W kolejnym etapie, klient otrzymuje SMS-em dostęp w postaci kodu, który umożliwia wejście do R-ShowRoom’u. Tuż przed wizytą doradca przygotowuje salon do wizyty – może zarządzać wszystkim funkcjami salonu (odblokowuje salon, wyłącza alarm, ustawia odpowiednią temperaturę, uruchamia cały sprzęt). Nadchodzi godzina spotkania, klient wprowadza indywidualny kod, otwiera drzwi i już od progu wita go doradca. Rozpoczyna się ekscytująca wizyta w wyjątkowym salonie. Klient swobodnie testuje fotele masujące, dotyka tapicerki, ma okazję na własnej skórze poczuć, czym jest masaż, może zadawać pytania, na które odpowie doradca. To czas, kiedy klient, może upewnić się o słuszności wyboru. Pewny swojej decyzji, już w salonie może złożyć zamówienie na fotel, który może zostać dostarczony do niego nawet już następnego dnia. Wizyta w R-ShowRoom’ie to nie tylko niesamowite doświadczenie dla klienta, ale też pełny komfort, gdzie wszystkie fotele i doradca są tylko dla niego. Nie ma możliwości, aby w tym momencie przebieg wizyty zakłócał inny klient. W końcu Tu liczy się tylko Twoje dobre samopoczucie!

Przebieg wizyty najlepiej sprawdzić osobiście, a przedsmakiem niech będzie ten krótki film: https://youtu.be/VxsKwQ7Xn0w

Rezerwacji wizyty można dokonać pod adresem: r-showroom.restlords.com

O Rest Lords słów kilka…

Firma powstała w 2009 roku i od samego początku specjalizuje się tylko w fotelach masujących. Posiada własną markę – Massaggio. Po 6 latach doświadczeń, w 2015 roku zaczęła działać pod nazwą Rest Lords. Ambicją właścicieli stało się zapewnienie klientom najlepszej na rynku oferty foteli masujących z ponadstandardową obsługą. Hasłem stało się: „Tu liczy się tylko Twoje dobre samopoczucie”. Działalność opiera głównie na e-commerce. Obecnie, oprócz własnej marki Massaggio, jest wyłącznym dystrybutorem Fujiiryoki (najstarsza na świecie marka foteli masujących, ich wynalazca), Keyton (jedyny europejski producent foteli masujących, oferujący fotele personalizowane), iRest (światowy potentat produkcji foteli masujących). Rest Lords posiada salony wystawowe w rodzimym Olsztynie, Wrocławiu oraz w Holandii w modelu franczyzowym. Firma szczyci się doskonałymi opiniami i ogromnym zaufaniem klientów. Półautonomiczne salony wystawowe R-ShowRoom są kolejnym krokiem w rozwoju marki.

KONTAKT:

e-mail: ewelina.tylman@restlords.com

Źródło informacji: Rest Lords Sp. z o.o.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 27.06.2023, 12:42
Źródło informacji Rest Lords Sp. z o.o.
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.