Newsletter

Zdrowie i styl życia

RevitaLash® Cosmetics ogłasza wprowadzenie ulepszonej formuły swojej linii kosmetyków do pielęgnacji włosów

04.01.2021, 15:09aktualizacja: 04.01.2021, 15:16

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/RevitaLash Cosmetics
PR Newswire/RevitaLash Cosmetics
Produkty opracowane pod kierownictwem lekarza będą dostępne na całym świecie od grudnia 2020.

VENTURA, Kalifornia, 4 stycznia 2021 r. /PRNewswire/ - Długoletni lider i pionier w sektorze produktów do pielęgnacji urody i włosów, RevitaLash® Cosmetics ogłasza zmianę formuły i ulepszenie linii kosmetyków do pielęgnacji włosów produkowanych przez tę firmę. Składająca się z szamponu pogrubiającego włosy (Thickening Shampoo), odżywki o tym samym działaniu (Thickening Conditioner) i pianki powiększającej objętość włosów (Volume Enhancing Foam), ta linia produktów uzupełni nagradzaną serię produktów do pielęgnacji rzęs i brwi tej samej marki i dostarczy niezrównanych rozwiązań ukierunkowanych na poprawę witalności cienkich i wypadających włosów, zarówno dla kobiet i dla mężczyzn.

„Z zaangażowaniem pracujemy na rzecz dostarczenia najlepszych rezultatów i składników wszystkich naszych produktów - powiedział dr Michael Brinkenhoff, założyciel i dyrektor generalny RevitaLash Cosmetics. - Poprzez udoskonalanie formuły naszych kosmetyków i wsłuchiwanie się w głosy naszych klientów, zamierzamy nadal inspirować poczucie pewności siebie, stosując bardziej ekologiczne i prostsze składniki, którym użytkownicy naszych produktów mogą zaufać”.

Szampony i odżywki pogrubiające włosy mają teraz mniej składników, co pozwala na poprawę ogólnej kondycji skóry głowy przy jednoczesnym zachowaniu siły ich działania. Poprzez zastosowanie najlepszych składników, uproszczone formuły opracowano z zamiarem oczyszczenia i nawilżenia włosów, co pozwoli na uzyskanie pasm włosów które są pełniejsze w dotyku i gęstsze, przy jednoczesnym zapewnieniu energizującego działania na skórę głowy i prostego klarownego zapachu, który docenią zarówno kobiety jak i mężczyźni.

Pianka zwiększająca objętość oparta jest na opracowanym przez markę kompleksie BioPeptin Complex®, tym samym, który zastosowano w nagradzanej odżywce i serum do rzęs RevitaLash®. BioPeptin Complex® ma udowodnione działanie poprawiające witalność włosów i ich elastyczność, co pozwala na przeciwdziałanie łamliwości włosów i ich odżywienie.

Te udoskonalone formuły, przebadane klinicznie i dermatologicznie, teraz bez składników pochodzenia zwierzęcego i glutenu, oraz nietestowane na zwierzętach, mają wszystko, czego pragniesz i nie mają niczego, czego sobie nie życzysz. Idealna do potrzeb cienkich i wypadających włosów, linia kosmetyków do pielęgnacji włosów RevitaLash o nowej formule, ożywia pasma włosów, których stan pogorszył się z powodu nadmiernej stylizacji i działaniu chemicznych i środowiskowych czynników stresogennych.

Cena zestawu kosmetyków do pielęgnacji włosów RevitaLash, który będzie dostępny na całym świecie od grudnia 2020 r., waha się w przedziale od 36 do 175 $.

RevitaLash ® Cosmetics

Spółka RevitaLash Cosmetics jest globalnym liderem w opracowywaniu zaawansowanych produktów upiększających do pielęgnacji rzęs, brwi i włosów. Kolekcja produktów tej firmy założonej w 2006 r. obejmuje nagradzaną odżywkę do pielęgnacji rzęs RevitaLash® Advanced i odżywkę do pielęgnacji brwi RevitaBrow® Advanced i dostępna jest w gabinetach lekarskich, spa, salonach kosmetycznych i specjalistycznych sklepach w 70 krajach. Spółka RevitaLash, wspierająca charytatywne inicjatywy na rzecz walki z rakiem piersi, przekazuje część dochodów na programy badawcze i edukacyjne na rzecz społeczności pacjentek zmagających się z tą chorobą, przez cały rok, nie tylko w październiku. Więcej informacji na stronie www.revitalash.com. [Linia RevitaLash Advanced nie jest dostępna w Kalifornii].

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1216896/RevitaLash_Cosmetics_Logo.jpg

Źródło: RevitaLash Cosmetics

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 04.01.2021, 15:09
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii