Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Polski Związek Pszczelarski zaprasza na stronę internetową pzp.biz.pl gdzie w zakładce „Warto wiedzieć” można poszerzyć swoją wiedzę na temat miodów i innych produktów pszczelich. Dowiecie się państwo co zrobić, żeby miód nie tracił swoich właściwości, jak poszczególne rodzaje miodu wpływają na nasze zdrowie, co to jest pyłek kwiatowy, pierzga, propolis oraz mleczko pszczele, a także jak je stosować.
Polski Związek Pszczelarski w ramach akcji promującej produkty pszczele (zadanie finansowane z Funduszu Promocji Roślin Oleistych) zaprasza również na bezpłatny wykład online o produktach pszczelich i apiterapii, który odbędzie się 20.02.2021 r. o godzinie 11:00.
Źródło informacji: Polski Związek Pszczelarski
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
| Data publikacji | 17.02.2021, 14:32 |
| Źródło informacji | Polski Związek Pszczelarski |
| Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Image
System, pacjent, technologia: XI Kongres Wyzwań Zdrowotnych uporządkuje kluczowe tematy przyszłości
Tegoroczny Kongres Wyzwań Zdrowotnych pod hasłem „Nowe strategie dla zdrowia. Czas na redefinicję celów i wyzwań” koncentruje się na konkretnych rozwiązaniach, które mają odpowiedzieć na wyzwania demograficzne, finansowe, technologiczne i klimatyczne. Udział w wydarzeniu potwierdziła Jolanta Sobierańska-Grenda, ministra zdrowia, a dyskusje będą poprowadzone w mocnym składzie reprezentantów różnych obszarów ochrony zdrowia. W agendzie znalazły się m.in. rozmowy o reformie szpitali, granicach wytrzymałości systemu czy bezpieczeństwie w kontekście zmian geopolitycznych. Eksperci poruszą także tematy wynagrodzeń kadr i profilaktyki. Nie zabraknie również perspektywy pacjentów. Rejestracja na wydarzenie jest otwarta.- 18.02.2026, 15:27
- Kategoria: Zdrowie i styl życia
- Źródło: Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości
-
Image
Głos nauki, przekaz mediów: partnerstwo na rzecz walki z zaburzeniami lipidowymi
Okrągły stół z dziennikarzami o cholesterolu, nowych wytycznych, współpracy międzynarodowej i roli interdyscyplinarnej opieki.- 17.02.2026, 15:38
- Kategoria: Zdrowie i styl życia
- Źródło: Polskie Towarzystwo Lipidologiczne
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ