Newsletter

Zdrowie i styl życia

Szczepionka mRNA przeciw COVID-19. Skuteczność i profil bezpieczeństwa

05.02.2021, 10:22aktualizacja: 05.02.2021, 10:31

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Bezpieczeństwo i skuteczność szczepionek mRNA - grafika
Bezpieczeństwo i skuteczność szczepionek mRNA - grafika
W poniedziałek, 8 lutego o godz. 11.00 zapraszamy dziennikarzy na webcast pt. „Bezpieczeństwo i skuteczność szczepionek mRNA”.

Będzie to pierwsze spotkanie z cyklu edukacyjnego „Zaszczepieni. Bezpieczni. Odpowiedzialni. Eksperckie rozmowy PAP”. Gośćmi Serwisu Zdrowie PAP będą:

  • prof. Joanna Zajkowska – specjalistka chorób zakaźnych, epidemiologii i zdrowia publicznego, zastępca ordynatora Kliniki Chorób Zakaźnych i Neuroinfekcyjnych Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku,
  • prof. Andrzej M. Fal, specjalista chorób wewnętrznych i alergologii, kierownik Kliniki Alergologii, Chorób Płuc i Chorób Wewnętrznych w Szpitalu MSWiA w Warszawie.

Eksperci podejmą wyzwanie rozwiania wątpliwości dotyczących nowych szczepionek przeciw COVID-19 wytworzonych w technologii mRNA i wyjaśnią, dlaczego warto się nimi szczepić.

Rozmowa będzie transmitowana na http://zdrowie.pap.pl oraz http://pap-mediaroom.pl

Eksperci będą odpowiadać również na Państwa pytania, dlatego zachęcamy do rejestracji pod linkiem: https://zoom.us/webinar/register/WN_rHzIGn9ZQga_GLkUeK_JCA

Pytania będzie można zadawać pisemnie podczas wydarzenia przy pomocy sesji Q&A. Można je również przesyłać już teraz na adres zdrowie@pap.pl.

Cykl spotkań realizowany jest w ramach edukacyjnego projektu „Science will win”, którego mecenasem jest firma Pfizer.

Źródło informacji: Serwis Zdrowie

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 05.02.2021, 10:22
Źródło informacji Serwis Zdrowie
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ