Newsletter

Zdrowie i styl życia

Uroczysta gala zamknięcia Programu Pilotażowego Przeglądów Lekowych

05.07.2023, 08:26aktualizacja: 05.07.2023, 08:29

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/Kadr z filmu
PAP/Kadr z filmu
Termin gali: 30.06.2023, godz. 17:00

Z sukcesem został zakończony Pilotażowy Program Przeglądów Lekowych, realizowany według Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 17 grudnia 2021 roku. W tym celu organizatorzy zaprosili do udziału w transmisji online na żywo z uroczystej gali zamknięcia Programu Pilotażowego Przeglądów Lekowych, prezentującej wyniki Pilotażu oraz najważniejsze dokumenty, które są jego wynikiem.

Źródło informacji: Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 05.07.2023, 08:26
Źródło informacji Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii