Newsletter

Zdrowie i styl życia

Warszawski Koneser ze zdrowym uśmiechem od Medicover Stomatologia

13.04.2021, 09:52aktualizacja: 19.04.2021, 12:22

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Medicover
Medicover
Prestiżowe centrum stomatologiczne Dental Sense Medicover otwiera się w Centrum Praskim Koneser w Warszawie. Od 6 kwietnia br. klinika świadczy tam nowatorskie zabiegi dentystyczne (m.in. odbudowę kompozytową zębów techniką „Flow Injection”, będącej nowoczesną odmianą potocznego „bondingu”) i oferuje kompleksowe leczenie stomatologiczne w komfortowej atmosferze. Warszawskie, nowo powstałe centrum Dental Sense, podobnie jak dwa uznane centra Dental Sense w Gdańsku, należy do portfolio sieci Medicover Stomatologia.

6 foteli stomatologicznych Stern Weber, sprzęt do radiologii i tomografii, pantomograf, skanery wewnątrzustne 3D, mikroskop endodontyczny, lampy wybielające Beyond – to tylko niektóre elementy, które w swoim wnętrzu skrywa nowe centrum stomatologiczne Dental Sense w Centrum Praskim Koneser w Warszawie. A mówiąc o wnętrzu, to ono również zachwyca, gdyż zostało zaprojektowane przez pracownię architektoniczną Piotrowscy Design – autorów designu m.in. popularnych kawiarni Green Caffè Nero. W stylowym, wtapiającym się w historyczną atmosferę fabrycznego Konesera centrum Dental Sense Medicover, świadczona jest kompleksowa, skoordynowana opieka stomatologiczna. Klinika oferuje dostęp do szerokiego zakresu specjalizacji i zabiegów dentystycznych pod jednym dachem (w tym: leczenie kanałowe, implanty, protetyka i stomatologia estetyczna – w tym: odbudowa kompozytowa zębów, czyli modny ostatnio bonding, a także kompleksowe leczenie zaburzeń pracy stawów skroniowo-żuchwowych; TMD). Wszystko to w oparciu o indywidualne plany leczenia i z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii.

Do tej pory pod marką Dental Sense funkcjonowały dwa nowoczesne centra stomatologiczne zlokalizowane w Gdańsku, które w wyniku akwizycji w październiku 2020 r. dołączyły do sieci Medicover Stomatologia. Warszawski oddział Dental Sense to nietypowa inwestycja w portfolio Medicover Stomatologia. Nowoczesne centrum stomatologiczne powstało we współpracy z przejętym wcześniej partnerem, a na nowym, stołecznym rynku będzie funkcjonowało pod szyldem partnera. Wspólnym dla obu marek mianownikiem pozostanie przywiązanie do najwyższej jakości świadczonych usług, ambitna wizja rozwoju i podnoszenia standardów dentystyki, a także zorientowanie na indywidualne potrzeby pacjentów.

„Cieszymy się, że Medicover Stomatologia stawia na długofalowy rozwój Dental Sense i dalej inwestuje w tę markę. Dzięki decyzji o wspólnym utworzeniu nowego centrum pod szyldem Dental Sense w Centrum Praskim Koneser w Warszawie, inwestor-partner daje nam możliwość świadczenia kompleksowych usług stomatologicznych w nowej, wyjątkowej lokalizacji – przy zachowaniu niezmiennie wysokiego poziomu usług oraz z poszanowaniem naszego dorobku i tożsamości” – komentuje lek. stom. Łukasz Lassmann, współzałożyciel Dental Sense i szef zespołu medycznego.

„Chcemy być dla pacjentów obietnicą nowoczesnego, skutecznego, ale i komfortowego leczenia – na jasnych warunkach, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb, w pozytywnej atmosferze. Zobowiązuje nas do tego nie tylko legendarna lokalizacja, ale i lata najlepszych praktyk na rynku stomatologicznym” – dodaje lek. stom. Błażej Derda, lider medyczny centrum Dental Sense w Warszawie.

Centrum Dental Sense to druga po Centrum Medycznym Damiana inwestycja Medicover na terenie Centrum Praskiego Koneser w Warszawie.

Źródło informacji: Medicover

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 13.04.2021, 09:52
Źródło informacji Medicover Sp. z o.o.
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ