Image
NFOŚiGW przeznaczy 80 mln zł na program rozwoju energetyki obywatelskiej i rozproszonej
Forum Energetyki Obywatelskiej przyniosło deklarację wspólnych działań na rzecz rozwoju nowoczesnej energetyki obywatelskiej i rozproszonej, wspomagającej bezpieczeństwo energetyczne kraju. „Planujemy uruchomić ogólnopolski program wsparcia rozwoju społeczności energetycznych z planowanym budżetem 80 mln zł” – zapowiedziała Dorota Zawadzka-Stępniak, prezes zarządu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW).
- 16.06.2026, 12:44
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom