Newsletter

Agnieszka Radwańska ambasadorką NATURALNEJ WODY MINERALNEJ Jurajska®

12.04.2021, 11:00aktualizacja: 12.04.2021, 11:04

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Jurajska SA (1)
Jurajska SA (1)
Jurajska kontynuuje rozwój i po wprowadzeniu na rynek zupełnie nowego opakowania, ogłasza dzisiaj rozpoczęcie współpracy z Agnieszką Radwańską, która została wybrana ambasadorką marki.

„Dla mnie codzienność to zaangażowanie w pracę, w rodzinę, sport i dbanie o zdrowie, a w tym prawidłowe nawodnienie. Skład wody Jurajska zapewnia optymalną ilość minerałów, a gwarancją jakości jest pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka” – powiedziała Agnieszka komentując przyjęcie roli ambasadorki marki.

Woda Jurajska® należy do wód średniozmineralizowanych o niskiej zawartości sodu (ogólna mineralizacja wynosi 519 mg/l). Jej zrównoważony skład obejmuje zawartość jonów: wapnia, magnezu, sodu, potasu, chlorków, siarczanów, fluorków, oraz wodorowęglanów, co decyduje o jej wysokich walorach smakowych. Proporcja wapnia do magnezu 2:1 – taka sama jak w organizmie człowieka, sprawia, że Jurajska® jest idealna do codziennego spożycia dla każdego, bez względu na wiek. Sposób wydobycia i butelkowania spełnia najwyższe normy jakościowe, gwarantując jej krystaliczną czystość – pierwszy kontakt z otoczeniem woda Jurajska® ma dopiero w momencie otwierania butelki przez konsumenta.

„Agnieszka idealnie współgra z identyfikacją naszej marki. Jest pełną energii mamą, która dba o zdrowie swoje i najbliższych. Jest doskonale znana w Polsce i, tak jak nasza woda, pochodzi z Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Agnieszka to dla nas wprost wymarzona ambasadorka – skomentowała Klaudia Krupicz, senior marketing manager, odpowiedzialna w Grupie Hortex za relaunch marki Jurajska. - Kampania z Agnieszką ruszy w ostatnim tygodniu kwietnia i będzie ukoronowaniem działań związanych z przełomowym dla marki relaunchem. Dotychczasowe aktywności, obejmujące zmianę opakowania, nową butelką i wejście na rynek ogólnopolski zostały świetnie przyjęte zarówno przez klientów jak i konsumentów. Jestem przekonana, że współpraca z Agnieszką umocni pozycję marki na rynku i pomoże w budowaniu świadomości, o tym jak ważne jest codzienne nawodnienie” - dodała Klaudia Krupicz.

Woda prosto ze skał Jury

„Pochodzenie Jurajskiej to także moje korzenie, dlatego cieszę się, że mogę pracować z marką i ludźmi, którzy kochają Jurę tak mocno jak ja” - dodała Agnieszka.

Największym walorem i wyróżnikiem NATURALNEJ WODY MINERALNEJ Jurajska® jest niewątpliwie jej pochodzenie – wydobywana jest z głębi skał Jury Krakowsko-Częstochowskiej z wodonośnych pokładów, przykrytych nieprzepuszczalną warstwą iłów, dolomitów oraz wapieni i dzięki temu jest wolna od wszelkich zanieczyszczeń, pierwotnie czysta. Przez ponad 10 tysięcy lat natura tworzyła unikalny skład mineralny, dobierając proporcje wapnia do magnezu tak, aby były optymalnie przyswajane przez organizm człowieka.

Jurajska S.A.. to wiodący producent wód butelkowanych i napojów w Polsce od ponad 60 lat. NATURALNA WODA MINERALNA Jurajska® to kluczowy produkt w asortymencie firmy. Woda czerpana jest spośród skał powstałych miliony lat temu, ze źródła, przykrytego nieprzepuszczalną warstwą iłów, dolomitów oraz wapieni i dzięki temu jest wolna od wszelkich zanieczyszczeń. Zakład produkcyjny znajduje się na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej, objętym ochroną. Oferowane przez firmę Jurajska produkty są najwyższej jakości, dzięki czemu cieszą się dużym zaufaniem konsumentów.

KONTAKT:

Dodatkowych informacji udziela:

Eryk Kłopotowski

PR Manager

e-mail: e.klopotowski@hortex.pl

tel. +48 510 139 005

-

Klaudia Krupicz

Jurajska S.A.

Senior Marketing Manager

e-mail: k.krupicz@hortex.pl

tel. +48 728 804 278

Źródło informacji: Jurajska SA

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 12.04.2021, 11:00
Źródło informacji Jurajska SA
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ