Newsletter

Andersen Global wzmacnia swoją platformę w Zjednoczonym Królestwie, wykorzystując zdolności w zakresie globalnej mobilności

19.07.2023, 09:34aktualizacja: 19.07.2023, 09:35

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

SAN FRANCISCO -- (BUSINESS WIRE) -- Andersen Global nadal zwiększa swoją obecność w Zjednoczonym Królestwie dzięki umowie o współpracy z firmą Global Tax Network Ltd (GTN UK), wiodącym dostawcą usług w zakresie globalnej mobilności.

Od ponad 20 lat zespół specjalistów GTN UK świadczy usługi w zakresie globalnej mobilności, w tym usługi konsultingowe na rzecz pracodawców i cesjonariuszy, usługi w zakresie opracowywania polityki fiskalnej, przygotowywania zeznań podatkowych i zgodności z przepisami w tym zakresie, planowania składek z tytułu zabezpieczenia społecznego oraz konsultacji w zakresie międzynarodowego naliczania płac.

„Naszym priorytetem jest i w dalszym ciągu będzie służba na rzecz klientów. Dzięki nawiązaniu partnerstwa z Andersen Global będziemy ściśle współpracować z firmami członkowskimi i współpracownikami w celu świadczenia kompleksowego wachlarza zintegrowanych, transgranicznych usług na rzecz klientów” - powiedział Richard Watts-Joyce, współzałożyciel i partner zarządzający firmy.

„Obszerna wiedza specjalistyczna GTN UK i wspólne podstawowe wartości zapowiadają płynną współpracę z naszymi firmami członkowskimi i współpracownikami - powiedział Mark Vorsatz, prezes Andersen Global i dyrektor generalny Andersen. - Dołączenie GTN UK jeszcze bardziej umacnia naszą obecność w Zjednoczonym Królestwie, przyczyniając się do dalszego budowania globalnego modelu multidyscyplinarnych usług.”

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem odrębnych pod względem prawnym, niezależnych firm członkowskich skupiających specjalistów ds. podatkowych i prawnych z całego świata. Założone w 2013 r. przez amerykańską firmę członkowską Andersen Tax LLC, stowarzyszenie Andersen Global skupia ponad 14 000 specjalistów z całego świata i jest obecne w ponad 400 lokalizacjach dzięki swoim firmom członkowskim i współpracownikom.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230718583947/pl/ 

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:

Megan Tsuei

Andersen Global

tel. 415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 19.07.2023, 09:34
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii