Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Global Delivery Services (GDS) to sieć centrów kompetencyjnych o globalnym zasięgu. Działa w 9 krajach na 4 kontynentach - w Polsce, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, na Węgrzech, w Argentynie, Meksyku, Indiach, oraz na Filipinach i Sri Lance.
Pracownicy GDS wspierają EY we wszystkich liniach serwisowych, regionach i sektorach. Odgrywają kluczową rolę w rozwoju przedsiębiorstwa. Do końca wakacji 22 osoby mogą stać się częścią tego światowego brandu we Wrocławiu - rusza 13. edycja programu stażowego do działu Consultingu.
Szansa na karierę w globalnej strukturze
Program stażowy EY Global Delivery Services to duża szansa dla młodych, zaangażowanych osób, które pragną zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe. EY GDS zapewnia intensywny program szkoleniowy - zarówno pod okiem kompetentnych pracowników, jak i na uznanych platformach (m.in. na Udemy). Dodatkowo stażysta może uzyskać certyfikaty liderów rynku usług IT, np. Microsoftu.
Kandydaci będą korzystać z najnowocześniejszych narzędzi technologicznych, a także dostaną możliwość wprowadzania nowych rozwiązań. Jednocześnie będą pracować z najbardziej rozpoznawalnymi i wpływowymi graczami na rynkach IT i finansowych w ramach projektów.
Staż odbywa się w obrębie technologii SAP, ServiceNow, Java, .Net, Cybersecurity, Intelligent Automation. Po pomyślnym ukończeniu stażu EY GDS zapewnia zatrudnienie w ramach umowy o pracę na wybranym stanowisku, m.in. w obszarach Cyber Security, SAP, Finance i PMO. Dotychczas, po 12 edycjach, propozycję pracy otrzymało aż 70% stażystów.
Najważniejsza jest chęć rozwoju
EY Global Delivery Services szuka osób nastawionych na rozwój w obszarach: IT, Project Management oraz Finance. Podstawowe zrozumienie tych sektorów jest dużą zaletą. Podobnie jak samodzielność, zaangażowanie oraz znajomość języka obcego: angielskiego, niemieckiego, francuskiego lub włoskiego.
Staż trwa pełne dwa miesiące i jest oparty o umowa absolwencką. W Polsce EY GDS ma swoje siedziby we Wrocławiu oraz w Warszawie, jednak do udziału w programie są zaproszeni mieszkańcy z całej Polski - również małych miejscowości.
„Szukamy osób, które stawiają na rozwój osobisty i zawodowy. Nasze dotychczasowe edycje były dużym sukcesem, a teraz otwieramy drzwi dla kolejnych talentów. Dajemy możliwość zdobycia cennego doświadczenia, wszechstronnego rozwoju umiejętności oraz eksplorowania ekscytującego świata IT” - mówi Dominik Woźniak, szef lokalizacji EY GDS na Polskę.
Zgłoszenia na program stażowy można przesyłać na stronie EY Global Delivery Services: https://careers.ey.com.
Źródło informacji: EY GDS
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 13.09.2024, 12:29 |
Źródło informacji | EY GDS |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Image
Port Gdańsk na EKG 2025: porty morskie to miejsca kreacji pieniądza z podatków i miejsc pracy PAP
Polskie porty - jakie są, czy dotarły już do szczytu swoich możliwości przeładunkowych, a może Polsce potrzebny jest jeszcze jeden duży port morski? Na te i inne kluczowe pytania odpowiadali eksperci z branży morskiej i infrastrukturalnej podczas emocjonującego panelu dyskusyjnego na 17. Europejskim Kongresie Gospodarczym, który rzucił nowe światło na przyszłość polskiej logistyki i transportu morskiego.- 25.04.2025, 16:36
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
-
PZU: to był wyjątkowy kwartał
Komentarz Macieja Galińskiego, zarządzającego funduszem DFE PZU, dyrektora Biura Inwestycyjnego PTE PZU.- 25.04.2025, 16:25
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PZU
-
Image
Prezes Grupy PTWP: to była rekordowa edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach PAP
1200 wyjątkowych prelegentów, 180 inspirujących sesji tematycznych i rekordowa frekwencja (niemal 18 tys. zarejestrowanych uczestników) - 17. Europejski Kongres Gospodarczy w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach przez ostatnie trzy dni stanowił centrum debaty o kwestiach kluczowych dla przyszłości Polski, UE i całego świata.- 25.04.2025, 16:08
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ