Newsletter

Bank Pekao S.A. otworzy ultranowoczesną placówkę w Katowicach

19.10.2023, 10:56aktualizacja: 19.10.2023, 11:22

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/ Kadr z filmu
PAP/ Kadr z filmu
Prowadzony przez Bank Pekao S.A. projekt Multi-Branch zakłada ulokowanie jednostek obsługujących klientów biznesowych oraz detalicznych i zespołów wsparcia w jednej przestrzeni biurowej. Piąta tego typu placówka ruszy w grudniu w Katowicach.

Niedługo eksperci z różnych jednostek Banku Pekao S.A. rozpoczną pracę w kompleksie biurowym Face2Face Business Campus, przy ulicy Żelaznej 2 w Katowicach. Utworzenie placówki jest częścią projektu Multi-Branch.

„Ten projekt to nie tylko otwarcie nowej placówki - to także nowe możliwości dla pracowników i klientów - mówił Leszek Skiba, prezes zarządu Banku Pekao S.A. - Każdy z nich będzie miał ten sam, najwyższy, komfort i warunki pracy, jak w warszawskiej centrali” - zapewnia.

Już wkrótce w Katowicach klienci bankowości korporacyjnej zostaną obsłużeni w nowoczesnej i funkcjonalnej przestrzeni. Trwają intensywne prace nad przygotowaniem placówki detalicznej, która zlokalizowana będzie na parterze budynku, a jej wnętrze zaaranżowane zostanie w najnowszym standardzie banku.

Face2Face Business Campus to nowoczesny biurowiec usytuowany na dawnych terenach huty „Baildon”. Kompleks jest bardzo dobrze skomunikowany z centrum miasta. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, a kilka metrów dalej wypożyczalnia rowerów miejskich. Obiekt uzyskał certyfikat BREEAM na poziomie Excellent, co potwierdza zastosowanie energooszczędnych systemów eksploatacji budynku i oznacza, że wdrożone rozwiązania są przyjazne dla człowieka i środowiska.

Wzorem dla projektu Multi-Branch była nowa siedziba centrali banku, przy ul. Żubra 1 w Warszawie. Pekao Tower jest dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego pracownika i charakteryzuje się najwyższym standardem jakości w aranżacji powierzchni i wyposażenia. Projekt to odpowiedź na oczekiwania klientów oraz pracowników. Ulokowanie jednostek w jednej przestrzeni biurowej ma poprawić jakość i dostępność usług, jak również stworzyć lepsze warunki pracy.

W ramach projektu Multi-Branch w pięciu miastach (w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie i Łodzi) zostaną otwarte nowoczesne placówki Banku Pekao. W planach są otwarcia takich ośrodków banku także w innych miastach.

„Budynki, w których zostaną ulokowane jednostki pozwolą dostarczyć najlepszej jakości usługi oraz zbudować trwałe relacje z klientami każdego sektora bankowości. Jestem pewien, że nowoczesna, proekologiczna i przyjazna przestrzeń poprawi komfort pracy, jak również będzie motywacją do dalszego rozwoju” - podsumowuje Leszek Skiba.

Źródło informacji: PAP MediaRoom
 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 19.10.2023, 10:56
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ