Newsletter

Boyd zwiększa produkcję w Polsce

01.12.2022, 10:08aktualizacja: 01.12.2022, 10:11

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Zapewnienie zdolności w zakresie automatyzacji produkcji na dużą skalę jako odpowiedź na szybko rosnące zapotrzebowanie w europejskich sektorach e-mobilności, przetwarzania danych w chmurze i technologii przemysłowych.

STUTTGART, Niemcy--(BUSINESS WIRE)-- Boyd, wiodący na świecie innowacyjny dostawca technologii w zakresie materiałów technicznych i gospodarki cieplnej, ogłosił dzisiaj rozszerzenie swojej obecności w Europie wraz z budową nowego obiektu o strategicznej lokalizacji w Gliwicach (Polska).

Najnowszy wielkoskalowy zakład produkcyjny Boyd w Europie może się poszczycić ultranowoczesnymi rozwiązaniami z dziedziny technologii automatyzacji produkcji i procesów montażowych, umożliwiając wytwarzanie złożonych systemów cieplnych i wielowarstwowych materiałów technicznych. Nowoczesny obiekt o powierzchni 12 657 metrów kwadratowych posiada certyfikat jakości ISO 9001 i certyfikat zarządzania środowiskowego ISO 14001. Obiekt przeszedł drugi etap audytu w ramach systemu zarządzania jakością w branży motoryzacyjnej IATF 16949 i wkrótce otrzyma ostateczny certyfikat w tym zakresie. Solidne, wyspecjalizowane systemy jakości i zarządzania środowiskowego Boyd Poland zostały zaprojektowane w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie w dziedzinie e-mobilności i przetwarzania danych w chmurze oraz w celu spełnienia wymogów w zakresie technologii przemysłowych w Europie. Wyposażony w największą w firmie linię do lutowania twardego w kontrolowanej atmosferze (CAB), zakład został odpowiednio przygotowany, aby dostarczać technologie ciekłych czynników chłodniczych dla e-mobilności w ilościach wymaganych przez europejskich producentów pojazdów elektrycznych.

„Nieustannie oceniamy i dostosowujemy naszą strukturę operacyjną do zapotrzebowania rynku i potrzeb klienta. – powiedział Doug Britt, dyrektor generalny Boyd. – Nasi klienci wymagają dostaw komponentów produkowanych na szczeblu regionalnym, blisko docelowego miejsca zastosowania. Sprawne funkcjonowanie Boyd umożliwia nam dynamiczny rozwój zdolności i zwiększenie produkcji regionalnej w odpowiedzi na te potrzeby”.

Technologie, umiejętności, dodatkowe zdolności i dedykowany zespół Boyd Poland Sp. z.o.o. przyczynią się do dalszej doskonałej obsługi klienta i realizacji wymogów ilościowych w ściśle uregulowanych, szybko rozwijających się sektorach.

Informacje o Boyd

Boyd jest zaufanym, obecnym na całym świecie innowacyjnym dostawcą zrównoważonych rozwiązań, dzięki którym produkty klientów stają się lepsze, bezpieczniejsze, szybsze i bardziej niezawodne. Innowacyjne materiały techniczne i rozwiązania cieplne firmy umożliwiają rozwój technologii klientów w celu maksymalizacji wydajności infrastruktury 5G i najbardziej zaawansowanych centrów danych na świecie. Zwiększają także niezawodność i zasięg pojazdów elektrycznych i autonomicznych oraz podnoszą precyzję nowoczesnych systemów opieki zdrowotnej i diagnostyki osobistej. Są również wykorzystywane jako kluczowe dla wydajności technologie w lotnictwie i obronności oraz umożliwiają przyspieszenie innowacji w elektronice i systemach interfejsów człowiek-maszyna nowej generacji. U podstaw globalnej produkcji Boyd leży głębokie zaangażowanie na rzecz ochrony środowiska za pomocą zrównoważonej, skalowalnej, racjonalnie zarządzanej, strategicznie zlokalizowanej działalności regionalnej umożliwiającej ograniczenie odpadów i minimalizację śladu węglowego. Firma wspiera swoich pracowników, rozwija ich potencjał i inspiruje ich do właściwego, uczciwego i odpowiedzialnego postępowania w celu wspomagania sukcesów klientów.

Więcej informacji na stronie www.boydcorp.com

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20221130005217/pl/ 

Źródło: Boyd

KONTAKT:
Amie Jeffries
Boyd
e-mail: amie.jeffries@boydcorp.com 

Źródło informacji: Business Wire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 01.12.2022, 10:08
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii