Newsletter

Biznes i finanse

CCC SA (71/2021) Informacja o zawarciu przez Emitenta aneksu do umowy z Prezesem Zarządu eobuwie.pl S.A. i przedłużenia terminu wykonania zobowiązania inwestycyjnego

30.11.2021, 23:31aktualizacja: 30.11.2021, 23:32

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 71/2021

Zarząd CCC S.A. (dalej: Emitent), reprezentujący większościowego akcjonariusza eObuwie.pl S.A. ("Spółka" lub "eObuwie"), informuje o zawarciu przez Emitenta aneksu do umowy z Prezesem Zarządu eobuwie.pl S.A. Panem Damianem Zapłatą ("Menedżer"), o której Emitent informował w raporcie bieżącym nr 57/2021 z dnia 7 września 2021 roku.

Na podstawie niniejszego aneksu, w związku koniecznością uzyskania zgód (korporacyjnych i instytucji finansowych) w zakresie zmiany statutu i emisji nowego kapitału, wskazany w umowie termin 30 listopada br. na dokonanie przez Menedżera inwestycji, przedłużono wskazując, iż transakcja zostanie dokonana w terminie 7 dni roboczych od dnia uzyskania wymaganych zgód, jednakże nie później niż do dnia 30 marca 2022 roku.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 30.11.2021, 23:31
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ