Newsletter

Biznes i finanse

Centrum Prasowe PAP: wyspecjalizowane centrum organizacji wydarzeń

04.05.2021, 08:00aktualizacja: 04.05.2021, 08:00

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. PAP - Centrum Prasowe PAP
Fot. PAP - Centrum Prasowe PAP
Centrum Prasowe PAP to multimedialne centrum konferencyjne specjalizujące się w organizacji konferencji prasowych, debat, webinarów oraz kompleksowej obsłudze medialnej. Wieloletnie doświadczenia pozwoliły nam na wypracowanie ścieżek dotarcia do szerokiego grona dziennikarzy oraz redakcji ogólnopolskich i lokalnych.

Realizujemy wydarzenia w trzech formatach: online, hybrydowym i stacjonarnym (w siedzibie klienta lub siedzibie PAP, w centrum Warszawy: Bracka 6/8), dostosowując się do indywidualnych potrzeb związanych z liczbą prelegentów, uczestników czy wyborem języka spotkania.

„Każdego tygodnia realizujemy od kilku do kilkunastu wydarzeń. Wykonujemy dla naszych klientów całą pracę związaną z przygotowaniem konferencji czy debaty, zaproszeniem dziennikarzy oraz realizacją i transmisją. Zapewniamy również obsługę medialną - czyli przygotowanie profesjonalnej relacji reporterskiej, fotograficznej i filmowej z wydarzenia” - mówi Ryszard Niżewski dyrektor Biura Produktów i Usług Medialnych PAP.

Pomagamy w opracowaniu zakresu merytorycznego oraz oprawy graficznej spotkania. Czuwamy nad agendą wydarzenia i zaproszeniem ekspertów biorących udział w dyskusji lub prezentacjach.

W zależności od przyjętej formuły, uczestnicy mogą być słuchaczami, ale mogą także brać czynny udział w wydarzeniu, zadając pytania ekspertom „na czacie”. Moderatorem spotkania może być dziennikarz PAP specjalizujący się w danej tematyce lub przedstawiciel partnera.

Wydarzenia promujemy dwoma kanałami: powiadamiamy mailowo dziennikarzy zainteresowanych danym tematem oraz publikujemy zapowiedź w kalendariach PAP, od których większość redakcji prasowych w Polsce rozpoczyna swój dzień pracy.

Chcąc docierać do jak największej liczby odbiorców, organizujemy wielokanałową transmisję live wydarzenia na portalach oraz serwisach społecznościowych PAP oraz profilach czy stronach www partnerów.

W kilka godzin po wydarzeniu nagrania ze spotkań są publikowane i udostępnianie na stałe na portalu PAP dla mediów: pap-mediaroom.pl. Z tego miejsca można zarówno odtwarzać, jak też udostępniać i pobierać zapisy wideo konferencji czy debat.

Relacje tekstowe z wydarzenia są przygotowywane przez dziennikarzy PAP zgodnie ze  standardami obowiązującymi w Polskiej Agencji Prasowej, która jest źródłem wiarygodnych i rzetelnych informacji.

W ramach obsługi medialnej zapewniamy ponadto nagranie i montaż materiału wideo z wypowiedziami prelegentów oraz przygotowanie fotorelacji. Zdjęcia są udostępniane klientom w trybie online na dedykowanej platformie www jeszcze w trakcie trwania wydarzenia. Pakiety zdjęć przekazujemy partnerom z pełnią praw do dalszego wykorzystania, a kilka wybranych fotografii dołączamy do tekstu dystrybuowanego w serwisach PAP.

Docieramy do mediów ogólnopolskich oraz lokalnych wykorzystując portale PAP oraz tematyczne bazy mailingowe. Publikujemy informacje m.in. na ogólnodostępnym portalu - pap.pl, w serwisie dla mediów, skąd bezpłatnie można przeglądać i pobierać zamieszczane treści - pap-mediaroom.pl, a przede wszystkim w Codziennym Serwisie Informacyjnym PAP, z którego korzystają największe polskie media, instytucje państwowe, samorządowe, przedstawiciele biznesu, organizacji pozarządowych.

Centrum Prasowe PAP mieści się w samym sercu Warszawy. Od momentu jego uruchomienia  w 2004 roku stawiamy na niezawodność w organizacji wydarzeń. Doceniło nas wielu klientów, którzy współpracują z nami do dzisiaj. Za nami już blisko 5500 zrealizowanych wydarzeń oraz transmisji wideo.

Zapoznaj się z ofertą https://centrumprasowe.pap.pl/.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 04.05.2021, 08:00
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ