Newsletter

Christopher Magee nowym wiceprezesem Starr, odpowiedzialnym za ubezpieczenia finansowe i ubezpieczenia odpowiedzialności zawodowej na arenie międzynarodowej

31.08.2023, 08:53aktualizacja: 31.08.2023, 08:56

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Business Wire/Starr Insurance
Business Wire/Starr Insurance

NOWY JORK--(BUSINESS WIRE)-- Firma Starr Insurance poinformowała dzisiaj, że Christopher Magee dołączył do Starr jako wiceprezes odpowiedzialny za ubezpieczenia finansowe i ubezpieczenia odpowiedzialności zawodowej na szczeblu międzynarodowym. Nowe stanowisko skoncentrowane jest na rozwoju działalności Starr poza terytorium Stanów Zjednoczonych oraz wspieraniu klientów w zarządzaniu ryzykiem na całym świecie.

Ta informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść informacji prasowej znajduje się tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20230830304886/pl/.

Chris może się poszczycić ponad 25-letnim doświadczeniem w dziedzinie zarządzania ubezpieczeniami finansowymi w dużych amerykańskich firmach ubezpieczeniowych, zdobytym w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii oraz Szwajcarii. Na przestrzeni kariery zawodowej zyskał specjalizację w zakresie ryzyka finansowego oraz związanego z odpowiedzialnością z tytułu wykonywanego zawodu.

Chris jest absolwentem Uniwersytetu Rhode Island i niedawno wyprowadził się z Londynu, aby objąć nowo powierzone stanowisko w Nowym Jorku.

Starr Insurance

Starr Insurance (lub Starr) to nazwa marketingowa określająca firmy ubezpieczeniowe, firmy oferujące ubezpieczenia podróżne oraz spółki zależne Starr International Company, Inc. oraz dotycząca działalności inwestycyjnej C. V. Starr & Co., Inc. i jej spółek zależnych. Starr jest wiodącą organizacją ubezpieczeniowo-inwestycyjną działającą na sześciu kontynentach; poprzez swoje towarzystwa ubezpieczeniowe Starr oferuje ubezpieczenia majątkowe, wypadkowe i zdrowotne, a także szereg specjalistycznych ubezpieczeń, w tym ubezpieczenia lotnicze, morskie, energetyczne oraz ubezpieczenia nadwyżkowe. Spółki zależne firmy ubezpieczeniowej Starr z siedzibą w USA, na Bermudach, w Chinach, Hongkongu, Singapurze, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii i na Malcie posiadają ocenę „A” (Doskonała) wystawioną przez agencję ratingową A.M. Best. Syndykat Starr Lloyd's Syndicate posiada ocenę „A+” (Mocna) wystawioną przez agencję ratingową Standard & Poor.

Firma zaprasza do odwiedzenia jej strony www.starrcompanies.com lub konta na portalach LinkedIn i Twitter.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230830304886/pl/.

Źródło: Starr Insurance

KONTAKT:

Charlie Armstrong

wiceprezes ds. marketingu

e-mail: charlie.armstrong@starrcompanies.com

tel. 646.758.8308

Źródło informacji: Business Wire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 31.08.2023, 08:53
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ