Newsletter

Biznes i finanse

Cognizant pozyskuje wieloletni kontrakt od National Insurance Company w celu przyspieszenia transformacji cyfrowej

06.07.2022, 08:25aktualizacja: 06.07.2022, 08:27

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Ubezpieczyciel sektora publicznego decyduje się na wybór firmy Cognizant w celu dalszego wzmocnienia swojej doskonałości operacyjnej i przyszłościowej strategii technologicznej.

NOWE DELHI, 6 lipca 2022 r. /PRNewswire/ -- Firma Cognizant poinformowała dzisiaj, że została wybrana na strategicznego dostawcę technologii przez National Insurance Company Limited (NICL), aby dokonać przyspieszenia i pomóc w zarządzaniu transformacją cyfrową. NICL jest jedną z wiodących indyjskich firm ubezpieczeniowych sektora publicznego.

NICL powierzyła firmie Cognizant wieloletnie zadanie polegające m.in. na opracowaniu strategii technologicznej, pomocy w zarządzaniu scentralizowanym, opartym na sieci internetowej rozwiązaniem w zakresie ubezpieczeń podstawowych, składającym się z licznych aplikacji, podstawowej infrastruktury technologicznej i bezpieczeństwa oraz świadczeniu usług konsultingowych. Cognizant będzie również wspierać harmonogram technologiczny NICL, wykorzystując technologie cyfrowe, takie jak sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, automatyzacja i architektura oparta na mikroserwisach.

Zamierzeniem firmy Cognizant jest wsparcie NICL poprzez podniesienie poziomu zadowolenia klientów na każdym etapie ich obsługi, w tym przy składaniu wniosków, rozpatrywaniu roszczeń i przyznawaniu odszkodowań, przy jednoczesnej poprawie łatwości prowadzenia działalności, zapewnieniu większej sprawności i wydajności operacyjnej, bezpieczeństwa aplikacji, zgodności finansowej i regulacyjnej oraz stymulowaniu wzrostu biznesu.

„Zobowiązaliśmy się do wspierania przyszłościowej wizji technologicznej National Insurance Company i ułatwienia jej procesu transformacji cyfrowej – powiedział Achal Kataria, wiceprezes i dyrektor krajowy w Indiach, Cognizant. - Nasze zaawansowane doradztwo technologiczne i możliwości cyfrowe zostaną zastosowane, aby pomóc NICL w oferowaniu udoskonalonych i bezpiecznych rozwiązań dla klientów”.

Firma Cognizant została uznana za lidera branży we wszystkich sektorach, w tym w bankowości i usługach finansowych, przez najlepsze światowe firmy analityczne. Specjaliści podkreślili, że partnerstwo z klientami, skalowalność, możliwości cyfrowe i doświadczenie firmy są czynnikami, które przyczyniły się do jej wysokiej pozycji.

Więcej o usługach z zakresu ubezpieczeń firmy Cognizant można dowiedzieć się tutaj.

Cognizant

Cognizant (Nasdaq: CTSH) tworzy nowoczesną działalność biznesową. Pomagamy naszym klientom w modernizacji technologii, tworzeniu na nowo procesów i transformacji doświadczeń, co pozwala im utrzymać przewagę nad naszym dynamicznie zmieniającym się światem. Razem poprawiamy codzienne życie. Dowiedz się jak tego dokonujemy na stronie www.cognizant.com lub @cognizant.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1794711/Cognizant_Logo.jpg

KONTAKT:

USA

Jodi Sorensen

e-mail: jodi.sorensen@cognizant.com

-

Europa/ APAC

Christina Schneider

e-mail: christina.schneider@cognizant.com

-

Indie

Rashmi Vasisht

e-mail: rashmi.vasisht@cognizant.com

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 06.07.2022, 08:25
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ