Newsletter

Biznes i finanse

COMP S.A. z prestiżową nagrodą i rekordowymi wynikami kwartalnymi

25.11.2021, 09:30aktualizacja: 25.11.2021, 09:32

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. Comp S.A. - Krzysztof Morawski
Fot. Comp S.A. - Krzysztof Morawski
Comp S.A. z dumą informuje, że praca jego zespołu została doceniona i nagrodzona podczas jednej z najważniejszych branżowych konferencji. Firma właśnie odebrała nagrodę, która została jej przyznana 15 września 2021 r. w Austin w Teksasie na konferencji „Dell EMS Global Support & Deployment Service Partner Forum”, w kategorii „Global Partner, Education and Fulfillment Services”, za dostarczanie usług serwisowych i wdrożeniowych najlepiej ocenionych przez klientów Dell EMC (Best Customer Experience Award).

W uzasadnieniu DELL EMC zwróciło uwagę na efektywne i systematyczne wdrażanie innowacyjnych rozwiązań oraz ciągłe doskonalenie dostarczanych usług, których efektem jest rosnące zadowolenie klientów Dell EMC w Polsce, Czechach i Słowacji.

Decydowali klienci

Co to oznacza dla klientów i partnerów Comp S.A.? Że są oni traktowani w sposób szczególny, profesjonalny i jest to zauważane nawet daleko poza Polską. O wyborze decydowali klienci i kadra menadżerska DELL EMC z całego świata, a przyznana nagroda potwierdza wyróżniającą się jakość w określonym aspekcie dostarczanych usług.

„Ta nagroda to szczególne wyróżnienie, to właśnie bowiem zadowolenie klienta jest i zawsze będzie dla nas najistotniejszym wyznacznikiem jakościowym. Traktujemy ją jako dowód wielkiego zaufania ze strony klientów i menadżerów DELL EMC, a co za tym idzie, stanowi ona poważne zobowiązanie do ciągłego doskonalenia jakości naszej pracy” - mówi Krzysztof Morawski, wiceprezes zarządu Comp S.A.

Partner od 20 lat

CSS Centrum Usług IT COMP S.A. od 20 lat świadczy usługi serwisowe dla firmy Dell. Od stycznia 2017 roku COMP jest jedynym partnerem serwisowym DELL EMC w trzech krajach: Polsce, Czechach i Słowacji.

Dell EMS Global Support & Deployment Services Partner Forum to jedno z ważniejszych wydarzeń w branży IT, podczas którego spotykają się czołowi przedstawiciele firmy DELL EMC z partnerami biznesowymi z całego świata. Celem spotkania jest omówienie kluczowych obszarów umożliwiających dostarczenie najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych dla klientów Dell EMC.

Rekordowe wyniki kwartalne

Comp S.A. opublikowała 23 listopada br. skonsolidowane wyniki finansowe po trzech kwartałach, odnotowując wzrost przychodów o 29,4 proc. oraz wzrost zysku netto o 88,5 proc. w stosunku do ub.r. Spółki wchodzące w skład Grupy Comp specjalizują się w nowatorskich rozwiązaniach dla handlu i usług oraz w rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa IT, sieciowego i kryptografii. Cyfrowa wielostronna platforma usług M/platform to najbardziej innowacyjny projekt w Polsce wspierający handel tradycyjny, a wielofunkcyjne urządzenia fiskalne z oferty Comp dają możliwość obsługi nowoczesnych systemów płatności. Z zysku za 2020 r. spółka wypłaciła dywidendę w wysokości 3 PLN na akcję.

Źródło informacji: Comp S.A.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 25.11.2021, 09:30
Źródło informacji Comp S.A.
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ