Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Węgry w ostatnich latach przeżywają bezprecedensowy boom technologiczny. Stając się potęgą nie tylko w branży motoryzacyjnej czy nanotechnologii, ale przede wszystkim w sektorze e-commerce, rosnącym rekordowo 45 % rocznie.
„Naszym celem na najbliższe kilka lat jest osiągnięcie pozycji lidera i głównego dostawcy rozwiązań skierowanych dla contact center w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Dlatego też, wejście na bardzo dynamiczny rynek węgierski, w którym widzimy ogromny potencjał, jest logicznym krokiem w realizacji naszej strategii - mówi David Hajek Head of Global Expansion w Daktela. - Przeprowadziliśmy wewnętrzna analizę rynku omnichannelowych rozwiązań contact center, z której wynika, iż obecnie nikt na rynku węgierskim nie oferuje tak zaawansowanych rozwiązań jak Daktela” - dodaje.
Na Węgrzech, Daktela chce dostarczać operatorom własne rozwiązania call centrowe oraz wirtualne centrale PBX. „Węgierskim klientom oferujemy pełne portfolio usług telekomunikacyjnych takich jak: przystępne cenowo usługi głosowe i smsy oraz pełne wsparcie sprzedażowe i techniczne, co należy podkreślić, w ich ojczystym języku”- dodaje Richard Baar, prezes i założyciel Daktela.
Nasza zagraniczna ekspansja w Europie Środkowej zaczęła się w 2018 roku, gdy w Polsce powstał nasz pierwszy oddział. Następnie powstały oddziały w Wielskiej Brytanii, Dubaju i na Filipinach.
„Nie jesteśmy zupełnymi nowicjuszami na rynku węgierskim. Wielu naszych klientów ma tu swoje oddziały i centra obsługi klientów. W ostatnich latach system Daktela został wdrożony u kilku węgierskich klientów. Z naszych usług w tym kraju korzystają największe sklepy i galerie internetowe m.in: Mall.hu, Kifi.hu, czy Notino.hu” - podsumowuje prezes i założyciel Daktela Richard Baar.
O firmie Daktela
Czeska firma technologiczna z siedzibą w Pradze i oddziałami w Polsce, Słowacji, Wielkiej Brytanii, Dubaju i ostatnio również na Filipinach. Bazując na własnym oprogramowaniu, oferuje usługi głosowe i sms-owe oraz rozbudowane i kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne, dostosowane do potrzeb i wymagań każdego Klienta w Europie i na Świecie. W 2020 roku z usług Daktela korzystało już ponad 850 zadowolonych Klientów.
Więcej informacji na https://www.daktela.com/pl
Źródło informacji: Daktela
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
| Data publikacji | 24.05.2021, 09:25 |
| Źródło informacji | Daktela |
| Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Image
Prof. Iwanicz-Drozdowska, SGH: sektor bankowy w UE jest stabilny, ale mierzy się z bardzo poważnymi wyzwaniami PAP
Niewystarczający rozwój akcji kredytowej dla przedsiębiorstw (zwłaszcza tych małych i średnich), rosnąca aktywność cyberprzestępców, nadmierne regulacje - to trzy największe wyzwania dla europejskiego systemu bankowego definiowane przez prof. Małgorzatę Iwanicz-Drozdowską, kierownik Katedry Systemu Finansowego SGH oraz prezes zarządu Krajowego Związku Banków Spółdzielczych. Ekspertka była gościem Europejskiego Kongresu Finansowego w Sopocie i moderatorką panelu pt. „Udrażnianie kanałów kredytowych dla MSP”.- 05.06.2026, 16:09
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Image
EKF 2026: elektryfikacja jednym z kluczowych warunków bezpieczeństwa i odporności państwa PAP
Prezydent Emmanuel Macron ogłosił plan elektryfikacji Francji, czyli wypełnienia zapotrzebowania Francji na energię elektryczną z 30 do 50 procent w czasie kilkunastu lat. Tymczasem w Polsce obecnie stopień elektryfikacji gospodarki znajduje się na poziomie 17-18 procent. „To pokazuje, w jakim jesteśmy dystansie i tak naprawdę jest to dystans cywilizacyjny” – powiedział Grzegorz Onichimowski, prezes zarządu PSE S.A., podczas 16. Europejskiego Kongresu Finansowego w Sopocie.- 05.06.2026, 14:20
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Image
Sticki Rolls rozwijają obecność na polskim rynku po zdobyciu tytułu Zabawki Roku 2026 w kategorii nagroda dzieci
- 05.06.2026, 11:22
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: Agencja You’re Welcome
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ