Newsletter

Debata PAP Biznes: „Biurowce przyszłości – jak projektować i jak nimi zarządzać”

08.10.2021, 16:13aktualizacja: 08.10.2021, 16:37

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/Kadr z filmu
PAP/Kadr z filmu
Termin debaty: 23.09.2021, godz. 10:00

Pandemia koronawirusa w istotny sposób wpłynęła na rynek wynajmu powierzchni biurowych. Dbając o bezpieczeństwo pracowników, w bardzo krótkim czasie, wiele firm przeszło na pracę zdalną. Duża liczba osób urządziła sobie miejsca pracy w domach. Biura opustoszały. Taką sytuację obserwowaliśmy przez wiele miesięcy. A jak dzisiaj wygląda rynek biurowy w Polsce?

Czy w związku z pracą w trybie hybrydowym odczuwalne jest mniejsze zapotrzebowanie na wynajem powierzchni biurowych?

Zmiana sposobu pracy wpływa na nowe oczekiwania i potrzeby najemców i pracowników. Jak przekształcają się biura, jak wygląda dbanie o bezpieczeństwo osób w biurze i nowe zasady przebywania w budynku? Jakich przestrzeni biurowych będzie więcej, a które znikną? Jak będą wyglądały biura przyszłości. O tym rozmawialiśmy z naszymi gośćmi:

  • Mikołajem Laskowskim, dyrektorem działu wynajmu powierzchni biurowych BNP Paribas Real Estate,
  • Beatą Osiecką, prezes zarządu Kinnarps Polska,
  • Katarzyną Pankiewicz, dyrektor ds. wynajmu w Golden Star Group.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 08.10.2021, 16:13
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.