Newsletter

EKF 2024: Urząd Komisji Nadzoru Finansowego pracuje nad regulacją rynku firm pożyczkowych

14.06.2024, 11:39aktualizacja: 14.06.2024, 11:39

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. PAP - kadr z filmu
Fot. PAP - kadr z filmu
Urząd Komisji Nadzoru Finansowego jest w ciągłej dyskusji z rynkiem finansowym, na temat tego, w jaki sposób chronić klienta przed zadłużeniem. Trwają prace nad regulacją i profesjonalizacją rynku firm pożyczkowych. „Rozmawialiśmy z przedstawicielami banków, firm pożyczkowych, w jaki sposób być w ciągłym dialogu, żeby nic nam tu nie umknęło” - mówi Agnieszka Beata Kowalska, dyrektor Departamentu Instytucji Pożyczkowych Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 14.06.2024, 11:39
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ