Newsletter

EQUNICO SE (7/2025) Zawarcie przez spółkę ELEKTRQISHLOQQURILISH JSC z siedzibą w Taszkiencie umowy o udzielenie gwarancji bankowych

25.03.2025, 15:52aktualizacja: 25.03.2025, 15:53

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 7/2025

Zarząd spółki EQUNICO SE (dalej: "Spółka") informuje, że w dniu 25 marca 2025 r. Spółka otrzymała informację o zawarciu przez spółkę zależną od Emitenta, tj. Elektrqishloqqurilish JSC z siedzibą w Taszkiencie umowy o udzielenie gwarancji bankowych do 50 mld SUM (ok. 14 820 000 PLN) na udział w przetargach na budowę linii elektroenergetycznych.

Zarząd Emitenta podjął decyzję o publikacji niniejszej informacji, gdyż zawarcie ww. Umowy ma wpływ na utrzymanie bieżących i zwiększenie przyszłych przychodów i wyników Grupy.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

More information on page: http://biznes.pap.pl/en/reports/espi/all,0,0,0,1

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 25.03.2025, 15:52
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Pozostałe z kategorii

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ