Newsletter

Europejski debiut YuanTech Solar na targach Intersolar Europe 2023

06.06.2023, 17:57aktualizacja: 06.06.2023, 18:00

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/YuanTech Solar Co., Ltd.
PR Newswire/YuanTech Solar Co., Ltd.

SZANGHAJ, 6 czerwca 2023 r. /PRNewswire/ -- YuanTech Solar, nowy producent w branży systemów fotowoltaicznych, zaprezentuje podczas targów Intersolar Europe 2023 swoją kompleksową linię modułów TOPCon oraz najnowszy przenośny system zasilania energią słoneczną dla gospodarstw domowych - YuanHome Solar Kit. Impreza odbędzie się w dniach od 14 do 16 czerwca 2023 roku. Firma spodziewa się znacznej frekwencji ze strony lokalnych dystrybutorów, instalatorów i użytkowników końcowych na swoim stoisku (stoisko nr C4.360).

Intersolar Europe to największa i najważniejsza na świecie profesjonalna wystawa oraz miejsce spotkań wiodących firm z branży energii słonecznej. Dla YuanTech Solar wydarzenie będzie pierwszą okazją do tego, by pojawić się na europejskiej wystawie. Wcześniej firma z powodzeniem wzięła udział w SNEC - najważniejszej globalnej wystawie w branży fotowoltaiki (PV).

Podczas wydarzenia YuanTech Solar zaprezentuje pełną gamę modułów TOPCon o mocy od 435W do 575W. Moduły zostały zaprojektowane tak, aby spełniać różnorodne wymagania dla wielu zastosowań, w tym w domowych systemach rozproszonych, komercyjnych i przemysłowych pokryciach dachowych, a także projektach elektrowni realizowanych na dużą skalę. Ponadto YuanTech Solar zaprezentuje swój niedawno opracowany przenośny system wytwarzania energii słonecznej dla gospodarstw domowych - YuanHome Solar Kit. Innowacyjny system zawiera wysokowydajne moduły słoneczne TOPCon 435W, mikroinwertery, kable AC, wsporniki i inne niezbędne komponenty. Dzięki płynnemu połączeniu tych elementów użytkownicy zyskają dostęp do prostszych i bezpieczniejszych rozwiązań w zakresie zielonej energii, co przyspieszy zastosowanie produktów fotowoltaicznych w domowych urządzeniach.

Od momentu przejścia na masową produkcję w IV kwartale 2022 r. YuanTech notuje stabilny wzrost napływających zamówień. Firma przeznaczyła moduły o łącznej mocy dziesiątek megawatów na eksport do Niemiec, Belgii, Włoch, Szwajcarii i Rumunii, stopniowo rozszerzając swoją działalność na inne rynki w regionie. Xie Jian, dyrektor generalny YuanTech Solar, podkreślił znaczenie Europy jako ugruntowanego rynku zbytu paneli fotowoltaicznych. Ponadto zaznaczył, iż firma jest zaangażowana w opracowywanie produktów, które spełniają różnorodne wymogi klientów i są odpowiednie dla różnych scenariuszy zastosowań. Firma YuanTech jest gotowa obsługiwać rosnącą grupę partnerów poprzez dostarczanie wydajnych usług i rozwiązań.

YuanTech Solar

YuanTech Solar to spółka technologiczna prowadząca przede wszystkim działalność badawczo-rozwojową, produkcję, sprzedaż i serwis produktów fotowoltaicznych nowej generacji TOPCon typu N. Spółka, która powstała w styczniu 2022 roku, planuje zainwestować 1,5 miliarda juanów (ok. 224 milionów USD) w budowę fabryki modułów fotowoltaicznych o mocy 5 GW w Chuzhou, w prowincji Anhui. Spółka zamierza stać się światowej klasy dostawcą ekologicznej energii dążącym do przyspieszenia tempa przejścia na czystą, niskoemisyjną, bezpieczną i wydajną energię, dzięki przyjęciu w prowadzonej działalności podejścia ukierunkowanego na rynek oraz oparciu jej na innowacjach technologicznych.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1960403/YT_logo_Logo.jpg 

Źródło: YuanTech Solar Co., Ltd.

Źródło informacji: PR Newswire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 06.06.2023, 17:57
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.