Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Organizatorzy spodziewają się rekordowej frekwencji - minimum pięciu tysięcy uczestników, którzy przybędą do gdańskiego Amber Expo z całego świata. „Odnotowaliśmy już 2 000 rejestracji i ta liczba stale rośnie” - mówi Grzegorz Borowski, organizator infoShare.
W programie przewidzianych jest ponad 100 prelekcji reprezentantów największych firm oraz innowatorów, których projekty osiągnęły globalny sukces. Na scenach Inspiracji, Technologii, Startupów, Warsztatowej oraz Liderów wystąpią m.in. Anthony le Roux - manager generalny Ubera
w Europie Wschodniej, Kevin Goldsmith - dyrektor technologiczny Spotify czy Marcin Iwiński - współzałożyciel CD Projekt. Podczas ich wystąpień oraz profesjonalnych warsztatów uczestnicy zdobędą praktyczną wiedzę z dziedziny technologii informatycznych i nowych mediów.
W strefie Startup Zone odbędzie się jeden z największych na świecie konkursów dla startupów - Startup Contest oraz specjalne targi, podczas których nowoczesne oprogramowanie i sprzęt zaprezentuje ponad 250 wystawców. Startup Zone zorganizują Fundacja infoShare i Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER. Strefa od lat przyciąga przedsiębiorców oraz inwestorów z całego świata, dla których konferencja pozostaje okazją do zapoznania się - m.in. podczas zaaranżowanych bezpośrednich spotkań.
„W zeszłej edycji infoShare wzięło udział ponad 4 tysiące osób. To pokazuje możliwości, jakie daje Startup Zone. To tutaj startupy mogą nawiązać kontakty biznesowe, zdobyć dofinansowanie i posłuchać prelekcji specjalistów” - przekonuje Małgorzata Jasnoch, CEO STARTERA.
Na uczestników infoShare będą czekać także liczne wydarzenia towarzyszące takie jak Great Networking Party, czyli impreza integracyjna dla wszystkich uczestników konferencji, podczas której zaśpiewa Julia Marcell, Leaders Event - spotkanie na Stadionie Energa Gdańsk dedykowane biznesmenom, inwestorom i menadżerom wysokich szczebli czy specjalny rejs po Zatoce Bałtyckiej - infoShare on the Boat.
Na www.infoShare.pl znajduje się panel rejestracyjny oraz wszystkie, aktualizowane na bieżąco informacje dotyczące konferencji.
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 29.03.2016, 12:59 |
Źródło informacji | Fundacja infoShare |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Image
T-Mobile burzy bariery i zaprasza na dowolną kawę gratis w Żabce
Choć przełamywanie barier międzyludzkich nie jest skomplikowane, to czasem najtrudniej jest zacząć. A przecież nic tak nie sprzyja rozmowom, jak kawa! Dlatego zapraszamy wszystkich klientów, nie tylko tych, będących abonentami T-Mobile, do skorzystania z okazji – codziennie w Żabce dowolna kawa gratis, którą możesz obdarować drugą osobę.- 18.04.2025, 14:28
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: T-Mobile
-
Image
Już za tydzień XVII Europejski Kongres Gospodarczy - w rolach głównych energia, technologie, twórczy dialog biznesu i decydentów
Tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy (EEC - European Economic Congress) podąża agendą za dynamiką sytuacji geopolitycznej, która dostarcza wielu ważnych tematów do dyskusji. Co jest fundamentem bezpieczeństwa w zmieniającym się świecie i jak rozwijać się gospodarczo adekwatnie do nowych wyzwań? Od 23 do 25 kwietnia 2025 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach toczyć się będą dyskusje na szczycie, z mocną reprezentacją biznesu, w międzynarodowym gronie decydentów i praktyków. 1200 panelistów, ponad 200 sesji i rekordowe zainteresowanie uczestników - to wszystko zapowiada wyjątkową edycję największej tego typu imprezy w Europie Centralnej.- 18.04.2025, 12:18
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: Biuro Prasowe EKG
-
Image
Prezes PSEW: dzisiaj wiatr wieje dla polskiej gospodarki PAP
Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej (PSEW) oraz Fundacja Wind Industry Hub (WIH) zaprezentowały „Polską strategię rozwoju przemysłu morskich farm wiatrowych”. Janusz Gajowiecki, prezes zarządu PSEW, twierdzi, że kampania inwestycyjna w morskie farmy wiatrowe nie jest porównywalna z żadnym innym przedsięwzięciem rozwojowym we współczesnej Polsce. Mówimy o skali 300 mld zł nakładów inwestycyjnych w perspektywie 2040 roku.- 18.04.2025, 09:53
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ