Newsletter

Firma ExaGrid wyróżniona w raporcie „2024-25 DCIG TOP 5 2PB+ Cyber Secure Backup Target Global Edition Report”

07.02.2024, 12:54aktualizacja: 07.02.2024, 13:01

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Business Wire/ExaGrid
Business Wire/ExaGrid
ExaGrid EX189 jedynym skalowalnym rozwiązaniem do przechowywania kopii zapasowych w pierwszej 5-tce raportu.

MARLBOROUGH, Mass.--(BUSINESS WIRE)-- ExaGrid®, jedyna w branży firma oferująca rozwiązanie do warstwowego przechowywania kopii zapasowych, ogłosiła dzisiaj, że jej urządzenie EX189 zostało wyróżnione wśród pierwszej 5-tki rozwiązań do przechowywania kopii zapasowych w raporcie 2024-25 DCIG TOP 5 2PB+ Cyber Secure Backup Target Global Edition Report.

Ta informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść informacji prasowej znajduje się tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20240206530241/pl/ 

Raport sporządzony przez DCIG prezentuje wskazówki dotyczące najlepszych 5 rozwiązań do przechowywania kopii zapasowych z zachowaniem cyberbezpieczeństwa, które firmy powinny wziąć pod uwagę w ramach walki ze złośliwym oprogramowaniem typu ransomware. W raporcie zawarte są opisy poszczególnych 5 rozwiązań do przechowywania kopii zapasowych z zachowaniem cyberbezpieczeństwa, które wskazują co najmniej trzy aspekty wyróżniające dane rozwiązanie na tle pozostałych.

Kryteria włączające zawarte w raporcie 2024-25 DCIG TOP 5 2PB+ Cyber Secure Backup Target Global Edition [1]:

  • Zapewnienie funkcji cyberbezpieczeństwa w celu ochrony zarówno samego urządzenia, jak i przechowywanych w nim danych.
  • Skalowalność do co najmniej dwóch PB surowej pojemności.
  • Wysyłka jako fizyczne urządzenie.
  • Wysyłka i dostępność przed 1 stycznia 2024 r.
  • Dostateczna dostępność informacji umożliwiająca DCIG podjęcie uzasadnionej decyzji.

Stworzone przez ExaGrid urządzenie EX189, największy model z gamy urządzeń ExaGrid do warstwowego przechowywania kopii zapasowych, uplasowało się w pierwszej 5-tce rankingu z uwagi na unikatową architekturę skalowalną oraz kompleksowe funkcje bezpieczeństwa, takie jak blokada czasu przechowywania w celu odzyskania danych po ataku oprogramowania ransomware , w tym niezwiązana z siecią warstwa (wolna przestrzeń warstwowa) z opóźnionym usuwaniem i trwałe obiekty danych. W raporcie podkreślono również wiodący w branży model obsługi klienta ExaGrid, w którym bezpośrednią obsługę świadczy inżynier wsparcia wyższego szczebla (poziom 2), jako kluczowy aspekt wyróżniający to rozwiązanie na tle innych urządzeń do przechowywania kopii zapasowych.

„ExaGrid ogromnie cieszy się z miejsca w pierwszej 5-tce raportu DCIG - powiedział Bill Andrews, prezes i dyrektor generalny ExaGrid. - Aplikacje do wykonywania kopii zapasowych zwykle są wyposażone w solidne zabezpieczenia, lecz urządzenia do ich przechowywania najczęściej nie mają ich niemal wcale. ExaGrid stosuje wyjątkowe podejście do bezpieczeństwa przechowywania kopii zapasowych, dlatego zachęcamy wszystkie organizacje do refleksji nad sposobem ich przechowywania podczas oceny swojej polityki i procedur cyberbezpieczeństwa oraz ogólnej gotowości do odzyskania danych po ataku oprogramowania ransomware”.

O ExaGrid

Firma ExaGrid oferuje warstwowe przechowywanie kopii zapasowych z unikatową strefą lądowania z pamięcią podręczną dysku, z repozytorium długoterminowego przechowywania i skalowalną architekturą. Strefa lądowania ExaGrid zapewnia najszybsze tworzenie kopii zapasowych, przywracanie i natychmiastowe odzyskiwanie maszyn wirtualnych. Warstwa repozytorium oferuje najniższy koszt długoterminowego przechowywania. Skalowalna architektura ExaGrid obejmuje pełne urządzenia i zapewnia okno kopii zapasowej o stałej długości wraz ze wzrostem ilości danych, co pozwala wyeliminować kosztowne kompleksowe aktualizacje wyposażenia i starzenie się produktów. ExaGrid oferuje tylko dwuwarstwowe przechowywanie kopii zapasowych z warstwą niedostępną w sieci (tworząc wolną przestrzeń warstwową), opóźnione usuwanie i trwałe obiekty umożliwiające odzyskiwanie po ataku ransomware.

Firma ExaGrid posiada stacjonarne systemy sprzedaży i przedsprzedaży z obsługą inżynierską w następujących krajach: Argentyna, Australia, Beneluks, Brazylia, Kanada, Chile, WNP, Kolumbia, Czechy, Francja, Niemcy, Hong Kong, Indie, Izrael, Włochy, Japonia, Meksyk, kraje skandynawskie, Polska, Portugalia, Katar, Arabia Saudyjska, Singapur, RPA, Korea Południowa, Hiszpania, Turcja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone i inne regiony.

Firma zaprasza do odwiedzin pod adresem exagrid.com lub kontaktu przez serwis LinkedIn. Sprawdź, jakie są doświadczenia klientów ExaGrid. Dowiedz się, dlaczego teraz poświęcają zdecydowanie mniej czasu na tworzenie kopii zapasowych. Poznaj historie sukcesu naszych klientów. Firma ExaGrid jest dumna z oceny +81 NPS.

ExaGrid jest zarejestrowanym znakiem towarowym ExaGrid Systems, Inc. Wszystkie inne znaki towarowe są własnością ich odpowiednich posiadaczy.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20240206530241/pl/ 

[1] DCIG, „2024-25 DCIG TOP 5 2PB+ Cyber Secure Backup Target – Global Edition,” 1 lutego 2024 r. Jerome M. Wendt.

Source: ExaGrid

KONTAKT:

Mary Domenichelli

ExaGrid

e-mail: mdomenichelli@exagrid.com 

Źródło informacji: Business Wire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 07.02.2024, 12:54
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii