Newsletter

Firma SANY gospodarzem Światowego Zgromadzenia Ogólnego 2023 dla dystrybutorów i przedstawicieli klientów

30.05.2023, 08:52aktualizacja: 30.05.2023, 08:55

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/SANY Group
PR Newswire/SANY Group

PEKIN, 30 maja 2023 r. /PRNewswire/ -- Firma SANY, czołowy producent maszyn budowlanych na świecie, była niedawno gospodarzem Światowego Zgromadzenia Ogólnego 2023 w Changsha, które odbyło się w dniach 16-17 maja. Na wydarzeniu zebrało się ponad 1200 dystrybutorów i przedstawicieli klientów z prawie 100 krajów i regionów, w tym ze Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Francji, Indii, Tajlandii i Indonezji, aby dyskutować o strategiach rozwoju korzystnych dla obu stron.

Podczas konferencji Xu Ming, starszy wiceprezes i dyrektor międzynarodowej centrali operacyjnej SANY, podkreślił znaczenie współpracy w globalnym klimacie zarówno kryzysu, jak i możliwości. Przedstawił również międzynarodową strategię rozwoju firmy SANY, podkreślając, że spółka koncentruje się na udoskonalaniu produktów, budowaniu kanałów sprzedaży oraz podnoszeniu poziomu cyfryzacji i usług w przyszłości. Xu zadeklarował również chęć zacieśnienia współpracy z zagranicznymi dystrybutorami i klientami w celu stworzenia obiecujących perspektyw na przyszłość.

Częścią konferencji było również podpisanie umów handlowych, których wartość wyniosła 1,172 miliarda juanów.

Podczas pokazu firma SANY zaprezentowała 42 nowe produkty, w tym SKT105E, narzędzie w procesie Green Action, wyróżniające się zerową emisją i redukcją emisji dwutlenku węgla o około 130 ton na ciężarówkę rocznie. Zużycie energii w ciężkich pojazdach budowlanych zostało zredukowane o około 90%, a współczynnik odzysku energii wzrósł o około 10% w porównaniu do innych tego typu produktów w branży.

Co więcej, SY19E, pierwsza minikoparka elektryczna wprowadzona na rynek przez SANY, odznacza się wysoką wydajnością, energooszczędnością, bezpieczeństwem, niezawodnością i długą żywotnością baterii. Zapewniono także różnorodne opcje konfiguracji, aby zaspokoić potrzeby klientów w różnych krajach.

17 maja firma SANY oprowadziła gości po „fabryce latarni”, aby mogli oni przekonać się o magii inteligentnej produkcji. Wieczorem w Liuyang odbył się pokaz sztucznych ogni, witający i honorujący przybycie gości z całego świata.

„Firmie SANY zależy na usprawnianiu produktów, budowaniu kanałów oraz postępie w zakresie cyfryzacji i ulepszaniu poziomu usług, promując rozwój korzystny dla wszystkich naszych międzynarodowych dystrybutorów i klientów - powiedział Xu. - Światowe Zgromadzenie Ogólne 2023 było niezwykle owocnym wydarzeniem, które zgromadziło sprzedawców i przedstawicieli klientów z całego świata w celu omówienia przyszłego rozwoju i sukcesu”.

Więcej informacji na temat Światowego Zgromadzenia Ogólnego SANY 2023 można znaleźć tutaj: - https://www.youtube.com/watch?v=4ovZiEqe8II 

Film - https://mma.prnewswire.com/media/2085209/Global_General_Assenbly_twodays_collection.mp4 

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1518641/logo_Logo.jpg 

Źródło: SANY Group

Źródło informacji: PR Newswire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 30.05.2023, 08:52
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ