Newsletter

GWM pozyskuje setki dystrybutorów utrzymując dynamikę wzrostu międzynarodowej sprzedaży

02.12.2022, 15:38aktualizacja: 02.12.2022, 15:43

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire
PR Newswire

BAODING, Chiny, 2 grudnia 2022 r. /PRNewswire/ -- 30 listopada podczas Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych w Tajlandii 2022, koncern GWM przystąpił do współpracy z setkami dystrybutorów, co jeszcze bardziej wzmocniło jego światową sieć sprzedaży.

Z wypowiedzi wiceprezesa GWM Parkera Shi wynika, że spółka kładzie nacisk na globalizację w rozwoju. Chcąc nieustannie poszerzać rynek światowy i zaspokajać potrzeby zagranicznych klientów, GWM wykorzysta w pełni swój ekosystem nawiązujący do leśnego, co pozwoli na budowanie coraz jaśniejszej przyszłości z zastosowaniem bardziej zaawansowanych i inteligentnych pojazdów zasilanych przez odnawialne źródła energii.

Tego samego dnia firma zaprosiła ponad 200 międzynarodowych sprzedawców do odwiedzenia swojego stoiska na targach motoryzacyjnych, sklepów i centrum doświadczeń w Bangkoku, by mogli oni zapoznać się z pełną ofertą inteligentnych produktów i nowoczesnych technologii energetycznych firmy.

Jeden z dystrybutorów z kraju członkowskiego ASEAN stwierdził: „Szereg innowacyjnych pojazdów i technologii nowej energii potwierdza silną pozycję GWM. Będąc partnerem tego przedsiębiorstwa, jestem pełen zaufania do jego nowych produktów elektrycznych”.

Z myślą o umożliwieniu dystrybutorom jeszcze bliższego poznania pojazdów zasilanych nowymi źródłami energii i inteligentnych technologii Spółki, 1 grudnia firma zorganizowała również liczne jazdy próbne, w tym test przyspieszenia od 0 do 100 km/h, slalom i automatyczne parkowanie. Wśród modeli testowych znalazły się HAVAL H6 PHEV, H6 HEV, JOLION HEV, ORA GOOD CAT (na rynku europejskim FUNKY CAT), TANK300 i GWM POER.

„W Australii popularnością cieszą się różne modele GWM. ORA GOOD CAT ma doskonałe osiągi podczas jazdy próbnej. Model ten robi wrażenie swoim wyrazistym nadwoziem i komfortowym wnętrzem. Po wprowadzeniu na rynek australijski, ORA GOOD CAT spowoduje rewolucyjne zmiany na tamtejszym rynku” – powiedział partner z Australii.

Podczas jazdy próbnej zespół GWM zbierał informacje zwrotne od dystrybutorów. Wyrazili oni aprobatę dla poszczególnych modeli testowych i wskazali na pewne wymagania i zwyczaje miejscowych klientów. Ponadto niektórym dystrybutorom zależało na wprowadzeniu do sprzedaży nowych produktów wykorzystujących odnawialne źródła energii firmy GWM, aby promować sprzedaż pojazdów na lokalnym rynku.

Przedstawiciel, który po raz pierwszy podpisał umowę z koncernem GWM, skorzystał z możliwości jazdy próbnej HAVAL H6 PHEV i podkreślił: „Elektryczne pojazdy hybrydowe GWM są wyjątkowe. Mogą stać się znakomitymi nowatorskimi rozwiązaniami energetycznymi. HAVAL H6 PHEV charakteryzuje się ogromną mocą i doskonałą wydajnością paliwową. Mam nadzieję, że wkrótce wprowadzimy ten model do sprzedaży dla lokalnych użytkowników”.

Dystrybutorzy wezmą udział w konferencji GWM Overseas 2022, która odbędzie się już 2 grudnia. Współpraca z zagranicznymi dystrybutorami to kolejny krok GWM w realizacji strategii globalizacji i transformacji energetycznej.

Zdjęcia - https://mma.prnewswire.com/media/1959686/image_1.jpg 

Źródło: GWM

KONTAKT:
Pupu Li
tel. +86-13466544432
e-mail: lipupu@dsconsulting.com 

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 02.12.2022, 15:38
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii