Newsletter

Biznes i finanse

Impact’22: prezes warszawskiej giełdy apeluje o solidarność z Ukrainą

12.05.2022, 16:32aktualizacja: 12.05.2022, 16:45

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. PAP - kadr z filmu
Fot. PAP - kadr z filmu
Podczas kongresu Impact’22 w Poznaniu Marek Dietl, prezes zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, zapowiedział wysłanie listu do wszystkich 130 parkietów na świecie z apelem o przeznaczenie 0,25 proc. ich zeszłorocznych dochodów na pomoc w odbudowie Ukrainy. „Po raz kolejny GPW w Warszawie aktywnie angażuje się w pomoc naszym wschodnim sąsiadom. Istnieje stare, polskie powiedzenie: >>kto szybko pomaga - pomaga dwa razy<<, i naszymi działaniami staramy się wpisać w to przesłanie - powiedział Marek Dietl.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 12.05.2022, 16:32
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ