Newsletter

IMPERA CAPITAL SA (10/2018) Wykaz akcjonariuszy posiadających, co najmniej 5% liczby głosów na ZWZ Impera Capital S.A. w dniu 14 czerwca 2018 r.

14.06.2018, 19:08aktualizacja: 14.06.2018, 19:08

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 10/2018

Spółka pod firmą: "Impera Capital S.A." z siedzibą w Warszawie (dalej, jako "Spółka"), działając w trybie art. 70 pkt. 3) ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych (Dz. U. nr 184, poz. 1539), niniejszym przekazuje wykaz akcjonariuszy posiadających, co najmniej 5 % liczby głosów na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Spółki w dniu 14 czerwca 2018 r., z określeniem liczby głosów przysługujących każdemu z nich z posiadanych akcji i wskazaniem ich procentowego udziału w liczbie głosów na tym ZWZ oraz w ogólnej liczbie głosów.

Akcjonariuszami posiadającymi, co najmniej 5% głosów na ZWZ byli:

1. Grzegorz Roszkowski z ilością głosów 202.000, co stanowi 7,29 % głosów na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu i 2,15 % w ogólnej liczbie głosów.

2. Cezary Gregorczuk z ilością głosów 1.590.000, co stanowi 57,34 % głosów na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu i 16,91 % w ogólnej liczbie głosów.

3. TNK INVESTMENTS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie z ilością głosów 980.715, co stanowi 35,37% głosów na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu i 10,43 % w ogólnej liczbie głosów

Podstawa prawna:

art. 70 pkt. 3) ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych (Dz. U. nr 184, poz. 1539)

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 14.06.2018, 19:08
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Pozostałe z kategorii

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ