Newsletter

Imran Kahn, były prezes Snapchata oraz generał George Close pojawią się na Kongresie 590

08.11.2018, 11:29aktualizacja: 08.11.2018, 11:29

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Grono zagranicznych prelegentów Kongresu 590 powiększyło się o kolejnych ekspertów. Swój udział w przyszłotygodniowym wydarzeniu zapowiedział Imran Khan, założyciel oraz dyrektorem Proem, spółki inwestycyjnej, której działalność skupia się na finansowaniu firm z sektora technologicznego. Szerzej dał się poznać jako członek zarządu ds. Strategii w Snap Inc., która jest właścicielem aplikacji mobilnej Snapchat, gdzie od roku 2015 nadzorował kwestie związane z przychodami spółki, jej działalnością biznesową, zasobami ludzkimi oraz ogólną strategią korporacyjną.

Kolejnym gościem z zagranicy, który pojawi się w Jasionce jest generał Armii Stanów Zjednoczonych George Close, prezes SPECTRUM Group. Obecnie doradza klientom z USA i innych krajów, czerpiąc ze swojego rozległego doświadczenia na polu administracji rządowej wyższego szczebla i zarządzania korporacyjnego. Generał Close oferuje specjalistyczną wiedzę, za sprawą której pomaga tworzyć zmotywowane zespoły w sektorze publicznym i prywatnym, przyczyniając się do wzrostu wydajności organizacji oraz ich wartości dla akcjonariuszy. Przed dołączeniem do SPECTRUM Group generał Close pełnił funkcję dyrektora i prezesa licznych spółek z różnych sektorów.

Przypomnijmy, że wcześniej swoją obecność w G2A Arena potwierdzili inni wybitni specjaliści z zagranicy. W dwóch panelach: „Marka kobiecego przywództwa” oraz „Odbudowa globalnej równowagi 1918 – 2018” uczestniczyć będzie Prezes Zarządu, Republican Main Street Partnership, Sarah Chamberlain. Amerykańska aktywistka, przedsiębiorca, mówca, orędowniczka zaangażowania kobiet w politykę, stoi na czele organizacji wspierającej blok zarządzający Partii Republikańskiej w Kongresie.

Uczestnikiem aż trzech paneli będzie z kolei Thomas J. Lee, współzałożyciel i Partner Zarządzający w Fundstrat Global Advisors. Posiada on 20-letnie doświadczenia w badaniach makrorynków oraz equity research. W ostatnim czasie skupił się na kryptowalutach i tzw. łańcuchach bloków, ponieważ innowacje w tej dziedzinie jawią się jako nowa odsłona rewolucji technologicznej. Ta sama tematyka będzie miała także innego przedstawiciela Apolo Ohno - kiedyś znakomitego sportowca, wielokrotnego medalistę olimpijskiego w short-tracku, a dziś założyciela wielu spółek z różnych branż.

Więcej informacji o Kongresie 590 dostępnych jest na oficjalnej stronie wydarzenia: www.kongres590.pl.

Rejestracja odbywa się poprzez formularz: https://rejestracja.kongres590.pl/

Jak uwolnić potencjał polskiej gospodarki? Jakie bariery i ograniczenia wstrzymują polskich przedsiębiorców przed rozwojem? Co może być kołem zamachowym polskiej gospodarki? Odpowiedzi na te pytania muszą powstawać w ścisłej współpracy polskiego biznesu i instytucji publicznych. Podczas Kongresu 590 w dniach 15-16 listopada br. w Jasionce koło Rzeszowa przedstawiciele polskiego biznesu będą wymieniać się doświadczeniami i wiedzą, oraz wypracowywać propozycję rozwiązań instytucjonalnych, które przełożą się na rozwój polskiej gospodarki. Nie zabraknie czołowych postaci polskiej sceny politycznej, ekonomistów i ekspertów z wielu dziedzin gospodarki, prezesów i dyrektorów dużych firm, wśród których znajdują się Partnerzy Strategiczni Kongresu 590: PKO Bank Polski, PKN ORLEN, KGHM Polska Miedź, Grupa Cedrob i Grupa PKP, a przede wszystkim przedstawicieli polskiej średniej i małej przedsiębiorczości. Cel: Połączenie działań środowisk biznesowych oraz przedstawicieli administracji publicznej, na rzecz rozwoju gospodarczego w oparciu o założenia zrównoważonego rozwoju i rosnącą rolę polskiego kapitału.

Kontakt dla mediów:

tel. + 48 692 240 792

e-mail: media@kongres590.pl

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 08.11.2018, 11:29
Źródło informacji Biuro prasowe Kongresu 590
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ