Newsletter

Inteligentny handel zmiennością: Bybit wprowadza Smart Leverage - produkt dający użytkownikom niespotykany dotąd stopień kontroli z ochroną przed likwidacją

26.03.2024, 08:35aktualizacja: 26.03.2024, 08:41

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/ByBit
PR Newswire/ByBit

DUBAJ, ZEA, 26 marca 2024 r. /PRNewswire/ -- Bybit, trzecia co do wielkości na świecie giełda kryptowalutowa pod względem wolumenu obrotów, z radością ogłasza uruchomienie Smart Leverage - najnowszego produktu strukturyzowanego w ramach Bybit Earn, który ma pomóc traderom kryptowalutowym w wykorzystaniu szans rynkowych, jakie nadarzają się w kontekście nadchodzącego Bitcoin Halving.

Smart Leverage pozwala traderom zajmować pozycje z wysoką dźwignią (do 200x) przy pełnej ochronie przed likwidacją do dnia rozliczenia. Dzięki temu mogą oni handlować krótkoterminową zmiennością Bicoina (BTC) i Ether (ETH), nie musząc martwić się o nagłe ruchy cen przy zamknięciu pozycji.

Smart Leverage to produkt strukturyzowany bez gwarancji zwrotu kapitału, który daje możliwość zarabiania na gwałtownych ruchach cenowych w sytuacji np. głębokiej, ale krótkiej recesji (V-shape). Teraz użytkownicy mogą realizować zyski w dowolnym momencie, zwiększając zwroty z inwestycji i sprawniej wykorzystując potencjał handlu zmiennością rynkową.

Najważniejsze funkcje Smart Leverage:

  • Bez likwidacji przed wygaśnięciem pozycji Dzięki Smart Leverage traderzy mogą skupić się na efektywnym handlu z wysoką dźwignią bez obaw o likwidację.
  • Realizacja zysków w dowolnym momencie: Elastyczność w realizacji zysków w dowolnym momencie okresu subskrypcji, jaką daje Smart Leverage, otwiera przed traderami nowe możliwości i daje większą kontrolę nad zwrotami z inwestycji.
  • Zero opłat: Smart Leverage nie wiąże się z żadnymi opłatami - całość zarobionej kwoty można zrealizować bez potrąceń.

„Z radością prezentujemy Smart Leverage, jedyną w swoim rodzaju ofertę, która umacnia Bybit na pozycji pioniera branży - powiedział Ben Zhou, współzałożyciel i CEO Bybit. - Nasz szybki jak błyskawica silnik dopasowujący i dopieszczony interfejs użytkownika sprawiają, że traderzy z całego świata mogą się poczuć u nas jak w domu. Bybit konsekwentnie oferuje światowej klasy produkty, cały czas udoskonalając je pod kątem potrzeb użytkownika”.

#Bybit / #TheCryptoArk

Bybit

Bybit, trzecia co do wielkości giełda kryptowalutowa skupiająca ponad 25 milionów użytkowników, powstała w 2018 r. i stanowi profesjonalną platformę, na której inwestorzy i traderzy kryptowalutowi mogą korzystać z ultraszybkiego silnika dopasowującego, całodobowej obsługi klienta oraz wielojęzycznego wsparcia. Bybit jest dumnym partnerem mistrzów świata konstruktorów i kierowców Formuły 1 - zespołu Oracle Red Bull Racing.

Więcej informacji na temat Bybit: Bybit Press.

Kontakt dla przedstawicieli mediów: media@bybit.com

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://www.bybit.com

Aktualności publikowane są w grupach i na profilach Bybit w mediach społecznościowych:

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X | Youtube

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2370484/Trade_Volatility_Smartly_Bybit_Introduces_Smart_Leverage_Offering_Users_Unprecedented.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/2267288/Logo.jpg

Źródło: Bybit

Źródło informacji: PR Newswire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 26.03.2024, 08:35
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ