Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Maple Bear – globalna sieć dwujęzycznych przedszkoli, szkół podstawowych i średnich, oferująca edukację w systemie kanadyjskim – wchodzi do Polski. Równolegle, placówki jednej z najszybciej rozwijających się na świecie edukacyjnych sieci franczyzowych są otwierane w Rumunii, Bułgarii i Serbii. Ekspansja w Europie Środkowo-Wschodniej obejmie w latach 2019-2029 aż 18 krajów, zapewniając edukację ok. 15 tys. uczniów. Polska – ze względu na duży potencjał rynkowy i wysoką dynamikę wzrostu w sektorze prywatnych usług edukacyjnych, przekraczającą od 2010r. poziom 10 proc. – znalazła się w I etapie podboju Europy przez Maple Bear.
W Polsce, pod szyldem Maple Bear, ma powstać ok. 20 dwujęzycznych przedszkoli i szkół podstawowych, z opcją rozszerzenia pakietu o szkoły średnie. Placówki globalnej sieci uzupełnią edukacyjną mapę największych miast, jak: Warszawa, Trójmiasto, Wrocław, Poznań, Kraków, Katowice, Łódź i Szczecin. Uruchomienie placówek franczyzowych dla ok. 3,5 tys. dzieci zapewni ponad 300 nowych miejsc pracy dla nauczycieli.
„Intensywny rozwój globalny placówek edukacyjnych Maple Bear jest efektem skuteczności naszego systemu i metod nauczania oraz oznaką sukcesu naszych partnerów franczyzowych na całym świecie. Jesteśmy przekonani, w oparciu o trwające rozmowy z potencjalnymi inwestorami, że w Polsce będzie to wyglądało podobnie. Opcja nawiązania współpracy pozostaje otwarta dla każdego, kto wiąże swoją przyszłość z przetestowanym na całym świecie i bezpiecznym rynkowo biznesem edukacyjnym” – zapewnia Yann Bidan, dyrektor generalny Maple Bear na Europę Środkowo-Wschodnią.
Maple Bear kształci dzieci i młodzież od 14 lat, prowadząc w systemie franczyzowym ponad 350 placówek przedszkolno-szkolnych w 17 krajach, w których edukację pobiera ponad 36 tysięcy uczniów.
Ekspansja Maple Bear w Europie ma objąć – poza Polską, Rumunią, Bułgarią i Serbią – m.in: Albanię, Austrię, Chorwację, Czechy, Estonię, Grecję, Kosowo, Litwę, Łotwę, Mołdawię, Macedonię Północną, Słowację, Słowenię i Węgry. Z kanadyjskiego systemu nauczania korzystają już uczniowie m.in. w: USA, Brazylii, Meksyku, Chinach, Indiach, Kenii, Malezji, Maroku, Nepalu, Filipinach, Korei Południowej, Turcji, ZEA, Wietnamie czy na Sri Lance.
KONTAKT:
inwestorzy
e-mail: info@maplebear-cee.com
www.maplebear-cee.com
-
media
Katarzyna Borcz
WTEM Agencja
e-mail: katarzyna@wtemagencja.pl
tel. kom. +48 517 717 400
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 10.04.2019, 14:14 |
Źródło informacji | Maple Bear |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘPozostałe z kategorii
-
Image
Prof. Jacek Sierak z SGH: miasta nie wiedzą, jakich usług zdrowotnych będą potrzebować w przyszłości PAP
Władze miast powiatowych mają ograniczoną wiedzę, jeśli chodzi o to, jakie usługo zdrowotne będą u nich realizowane w przyszłości - wskazuje prof. Jacek Sierak, kierownik Katedry Ekonomiki i Finansów Samorządu Terytorialnego Szkoły Głównej Handlowej. „Są to inwestycje bezpośrednio miejskie, jak i innych podmiotów. W ostatnich latach duże miasta funkcjonowały w warunkach bardzo dużej niepewności finansowej. Trudno jest też zidentyfikować prawdziwą liczbę mieszkańców tych miast” - mówi ekspert.- 22.11.2024, 15:32
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Image
Projekt Baltica 2 przechodzi z fazy przygotowania inwestycji do realizacji PAP
„Trwają przygotowania lądowej części projektu. Rok 2027 to etap instalacji morskich turbin wiatrowych i oddanie całego przedsięwzięcia do eksploatacji. A późnej kilkadziesiąt lat efektywnej produkcji zielonej energii dla polskich odbiorców” – mówił Bartosz Fedurek, prezes zarządu PGE Baltica, podczas konferencji Offshore Wind Poland 2024. Baltica 2 jest wspólnym projektem PGE i Ørsted.- 22.11.2024, 14:04
- Kategoria: Nauka i technologie
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Kraj kontrastów. Kazachstan stawia na rozwój turystyki i zaprasza do odwiedzin
Od kosmopolitycznej stolicy Astany przez spokojny region Ałmaty z malowniczymi górami, rwącymi rzekami i krystalicznie czystymi jeziorami po mistyczne pustynie Mangystau oraz starożytne miasta Jedwabnego Szlaku - Kazachstan ma wiele do zaoferowania. I doskonale zdaje sobie z tego sprawę.- 22.11.2024, 13:16
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: Ambasada Kazachstanu