Newsletter

KCI SA (19/2018) Ustanowienie zabezpieczenia w postaci zastawu na akcjach Spółki

19.06.2018, 19:17aktualizacja: 19.06.2018, 19:17

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący z plikiem 19/2018

Podstawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd KCI S.A. ("Emitent") informuje, iż w dniu 19 czerwca 2018 r. Emitent otrzymał od Akcjonariusza Emitenta tj. spółki Gremi Inwestycje S.A. z siedzibą w Karniowicach - osoby prawnej blisko związanej z osobą pełniącą obowiązki zarządcze tj. Grzegorzem Hajdarowiczem pełniącym funkcję Prezesa Zarządu Emitenta, zawiadomienie o ustanowieniu zastawu na akcjach Emitenta.

Treść zawiadomienia w załączeniu.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 19.06.2018, 19:17
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Pozostałe z kategorii

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ