Newsletter

Konferencja PSEW 2024: należy uwolnić potencjał odnawialnych źródeł energii

10.06.2024, 13:59aktualizacja: 10.06.2024, 14:52

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. PAP - kadr z filmu
Fot. PAP - kadr z filmu
Potrzeba szeregu zmian legislacyjnych w celu uwolnienia potencjału odnawialnych źródeł energii a w konsekwencji wybudowania większej mocy i zapewnienia Polsce niezależności energetycznej. To priorytety branży energetyki wiatrowej wskazywane przez Sebastiana Jabłońskiego, prezesa Grupy Kapitałowej Respect Energy, podczas konferencji PSEW 2024.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 10.06.2024, 13:59
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ