Newsletter

Konferencja USIR: dostęp do ubezpieczeń nie może zależeć od numeru PESEL bądź kodu pocztowego

02.10.2023, 09:22aktualizacja: 02.10.2023, 09:33

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/ Kadr z filmu
PAP/ Kadr z filmu
„Aby uniknąć zjawiska wykluczenia ubezpieczeniowego, branża musi równolegle inwestować w tradycyjne, jak i nowoczesne metody obsługi klienta. Z jednej strony nasze społeczeństwo starzeje się, z drugiej jednak - pozostaje jednym z najbardziej w Europie otwartych na innowacyjne technologie. Tworzy to przestrzeń do dalszego, dynamicznego rozwoju cyfrowych narzędzi docierania i obsługiwania konsumentów, niezależnie od ich wieku czy miejsca zamieszkania” - ocenił Tomasz Kotecki, dyrektor zarządzający pionu transformacji i strategii, Uniqa.

Ekspert był jednym z prelegentów podczas konferencji Ubezpieczenia, Sprzedaż, Innowacje, Ryzyko - najnowszej inicjatywy zorganizowanej w ramach Projektu Europejskiego Kongresu Finansowego. W pierwszej edycji wydarzenia w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie wzięli udział wybitni specjaliści z Polski i zagranicy, reprezentujący instytucje regulacyjne i nadzorcze, czołowe zakłady ubezpieczeniowe, firmy doradcze oraz renomowane ośrodki naukowe.

Więcej informacji odnaleźć można na stronie EKF.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 02.10.2023, 09:22
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.