Newsletter

Konferencje.pl prezentują zestawienie 10 hoteli i obiektów z największym terenem zielonym na piknik i integrację w Polsce

07.05.2024, 16:02aktualizacja: 07.05.2024, 16:07

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

konferencje.pl
konferencje.pl
Zbliża się sezon letni, a wraz z nim - liczne imprezy plenerowe. Serwis branżowy konferencje.pl przygotował zestawienie 10 obiektów z największym w Polsce terenem zielonym, idealnym na event na świeżym powietrzu.

Koncerty, festyny, konferencje pod chmurką, zajęcia team building. W cieplejsze miesiące roku organizatorzy spotkań poszukują atrakcyjnych obiektów z dużym terenem otwartym.

„Co roku obserwujemy wzmożone zainteresowanie organizatorów spotkań hotelami i obiektami konferencyjnymi, które są przystosowane do organizacji większych imprez plenerowych. Z myślą o nich stworzyliśmy w wyszukiwarce konferencje.pl filtr >>teren otwarty<<, aby organizatorzy szybciej docierali do obiektów, które poza salami mogą zaoferować miejsce na pikniki firmowe i wydarzenia w zielonym otoczeniu” - mówi Michał Stradomski, Product Manager platformy konferencje.pl.

Na podstawie wyników wyszukiwarki, po zastosowaniu nowego filtru, serwis konferencje.pl opublikował listę 10 obiektów z największymi terenami zielonymi. Znajdziemy tu hotele i miejsca eventowe utrzymane w różnym stylu i położone w różnych regionach Polski. Obiekty te zapewniają nie tylko idealne miejsce na wydarzenia plenerowe, ale także różnorodne atrakcje i wysokiej jakości usługi konferencyjne.

1. Zamek Topacz Resort & Art SPA w Ślęzie, na Dolnym Śląsku, to kompleks z bogatą XIV-wieczną historią. 50-hektarowy park jest doskonałym miejscem na eventy plenerowe dla 4000 osób. Teren wyposażono w infrastrukturę do dużych imprez, korty tenisowe, boiska sportowe i ścieżki spacerowe.

2. Miłocin NICE & MICE w okolicach Wrocławia, zajmuje drugie miejsce zestawienia. Na terenie 42 ha można zorganizować wydarzenia dla 10000 osób. Obiekt jest idealnie przystosowany do eventów plenerowych, z wiatami grillowymi, stawami, boiskiem, tężnią i siłownią.

3. Folwark Zalesie usytuowany jest w Wieliczce, w Małopolsce. Na 30-hektarowym terenie można zorganizować eventy dla 5000 osób, korzystając z licznych atrakcji, takich jak jazda samochodami terenowymi czy paintball. Folwark Zalesie posiada też 6 sal konferencyjnych i 20 pokoi.

4. Julinek Park to unikalny obiekt eventowy pod Warszawą, znajdujący się na terenie dawnej bazy cyrkowej, obok Puszczy Kampinoskiej. Na prawie 30-hektarowym terenie można zorganizować imprezy dla 4000 osób. Park oferuje liczne atrakcje, takie jak: park linowy, wesołe miasteczko, ścianka wspinaczkowa czy park wodny. Posiada także profesjonalne zaplecze gastronomiczne, przestrzenie konferencyjne, namioty eventowe, drewniany taras i zaplecze noclegowe.

5. Rancho Pod Bocianem to malownicze miejsce w Przypkach, w województwie mazowieckim, tylko 25 km od Warszawy. 20-hektarowy teren pozwala zorganizować piknik firmowy dla 5000 osób. Na gości eventu czekają liczne atrakcje, takie jak: park linowy, strzelnica łukowa czy quady. Obiekt posiada również 8 sal konferencyjnych i zaplecze noclegowe dla około 180 osób.

6. Hotel Pałac Romantyczny znajduje się w Turznie, w województwie kujawsko-pomorskim. Na terenie 16-hektarowego parku, otaczającego XIX-wieczny pałac, przygotowywane są imprezy plenerowe dla 6500 osób. Hotel Pałac Romantyczny posiada 6 sal konferencyjnych i 67 pokoi.

7. Hotel Mrągowo Resort & Spa położony jest nad Jeziorem Czos w Mrągowie, w województwie warmińsko-mazurskim. Na łącznie 15 ha terenu można zorganizować wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe dla 1300 osób. Na gości wydarzenia czeka bogata oferta rekreacyjna, w tym boiska sportowe i korty tenisowe. Hotel Mrągowo Resort & Spa posiada 8 sal konferencyjnych i 213 pokoi.

8. BoniFaCio SPA & SPORT RESORT znajduje się w Sochocinie, w województwie mazowieckim. Na przestronnej polanie leśnej o powierzchni 10 ha organizowane są imprezy sportowe i pikniki dla 7000 osób. Posiada 6 sal konferencyjnych i 55 pokoi.

9. Wierzbowe Ranczo jest usytuowane w miejscowości Budy Michałowskie, na Mazowszu. Dużym jego atutem jest położenie: Ranczo otacza malowniczy Bolimowski Park Krajobrazowy. Na 8 hektarach terenu otwartego organizatorzy przygotują imprezy integracyjne, kolacje grillowe i gry plenerowe. Wierzbowe Ranczo dysponuje 3 salami konferencyjnymi i 36 pokojami noclegowymi.

10. Olandia to dworsko-pałacowy obiekt w Prusimie, w województwie wielkopolskim. Na terenie zielonym otaczającym zabytkowy folwark można zorganizować koncerty, pikniki i imprezy dla 10000 osób. Folwark Zalesie posiada 5 sal konferencyjnych i 60 pokoi.

Informacje o konferencje.pl

Serwis konferencje.pl to lider wśród wyszukiwarek miejsc na konferencje, eventy i szkolenia w Polsce, obecny na rynku od 2000 roku. Stale aktualizowana i rosnąca baza obiektów (ponad 5500 miejsc), szczegółowa wyszukiwarka, mapa czy dostęp do szacunkowych cen organizacji wydarzenia - to wszystko przyciąga rosnące grono użytkowników: osoby i firmy zajmujące się organizacją konferencji i eventów.

Źródło informacji: konferencje.pl

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 07.05.2024, 16:02
Źródło informacji konferencje.pl
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii