Newsletter

Biznes i finanse

MCI CAPITAL ASI SA (51/2021) Informacja o transakcjach na akcjach Emitenta

30.12.2021, 21:42aktualizacja: 30.12.2021, 21:43

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący z plikiem 51/2021

Podstawa prawna: Art. 19 ust. 3 MAR - informacja o transakcjach wykonywanych przez osoby pełniące obowiązki zarządcze.

Zarząd MCI Capital ASI S.A. (,,Spółka") informuje, iż w dniu 30 grudnia 2021 roku otrzymał od podmiotu blisko związanego z Członkami Rady Nadzorczej Spółki - Panem Jarosławem Dubińskim i Panem Grzegorzem Warzochą oraz z Członkami Zarządu Spółki - Panem Tomaszem Czechowiczem oraz Panią Ewą Ogryczak powiadomienie o transakcji na akcjach Spółki. Treść powiadomienia Spółka przekazuje w załączniku.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 30.12.2021, 21:42
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ